Inspirowane naturą osiedle Ecoria

20 lutego 2012

93_thumb_1

     Osiedle Ecoria, nowa inwestycja firmy PBG Erigo, została stworzona z myślą o tych, którzy chcą mieszkać ekologicznie i ekonomicznie. Tylko teraz w ramach promocji First Minute mieszkania można kupić w wyjątkowych cenach. Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań na Osiedlu Ecoria.Na dobry początek firma PBG Erigo przygotowała specjalną ofertę.

     W ramach promocji First Minuteceny dwunastu wybranych mieszkań zostały obniżone i zaczynają się już od 4 725 zł za mkw. Do dyspozycji kupujących deweloper oddaje lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 45,74 mkw. do 84,96 mkw.

     Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Karpia w północnej części Poznania, w sąsiedztwie Rezerwatu Żurawiniec oraz terenów nadwarciańskich. W I etapie inwestycji, w funkcjonalnie zaprojektowanych wnętrzach, powstanie 89 mieszkań o powierzchni od 39,41 do 84,90 m kw. Przewidywany termin oddania osiedla do użytku przyszłym lokatorom to III kwartał 2013 roku.

     Oryginalne czteropiętrowe budynki wyposażone zostaną w windy, podziemny garaż i komórki lokatorskie. Znakomitym dopełnieniem całości będzie niekonwencjonalnie zaaranżowana zieleń z alejkami spacerowym oraz specjalnie wydzielonym miejscem do spotkań. Pomimo niewielkiej odległości od centrum miasta, Osiedle Ecoria będzie prawdziwym azylem, który pozwoli zapomnieć o codziennym pośpiechu i zgiełku.

     Osiedle Ecoria jest próbą znalezienia równowagi pomiędzy tym co naturalne i nowoczesne. Dlatego w mieszkaniach nie zabraknie rozwiązań, dbających jednocześnie o dobro środowiska naturalnego, jak i kieszenie mieszkańców. Mieszkania zostaną wyposażone m.in. w wymienniki ciepła, które pomogą znacznie zredukować koszty wynikające ze zużycia energii. Poza tym, za sprawą poradnika „Ekoloco” mieszkańcy dowiedzą się na czym polega ekologiczny styl życia i jak w prosty sposób można zahamować postępującą degradację środowiska naturalnego.

zdjecia

Źródło: PBG ERIGO Deweloper
 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.