PBG ERIGO

Adres
60-201 Poznań, Górecka 1
Tel.
61 667-20-22, 61 855-22-19
Fax
61 663-03-69
Otwarte
pon.- pt.: 8:00-17:00 sob. 9:00-12:00
Krótki opis i lokalizacja

Grupa Kapitałowa PBG otwiera nowy rozdział w historii segmentu deweloperskiego Grupy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zapadła decyzja o powołaniu do życia nowej marki – PBG Erigo. Powstanie PBG Erigo to konsekwencja strategii rozwoju Grupy Kapitałowej PBG.

Z uwagi na sukces dotychczasowych realizacji i ekspansywną politykę inwestycyjną, zaistniała potrzeba wyodrębnienia dwóch wyspecjalizowanych obszarów, realizujących działania na rynku nieruchomości.

Pierwszym obszarem zarządza spółka PBG Erigo, która przejęła wszelkie obowiązki związane z przygotowaniem, realizacją i sprzedażą projektów inwestycyjnych w sektorze nieruchomości mieszkaniowych, hotelowych i biurowych. Drugi obszar to rynek nieruchomości komercyjnych. Tym obszarem zarządza PBG DOM Sp. z o.o., która być może w najbliższym czasie zmieni swoją nazwę.

Nazwa Erigo powstała w wyniku połączenia francuskiego słowa eriger, które oznacza wznosić się i angielskiego to go, czyli iść, biec. Tym samym dokładnie oddaje punkt, w którym obecnie się znajdujemy. Nazwa PBG Erigo Sp. z o.o. niesie za sobą takie wartości jak profesjonalizm, kompetencje, doświadczenie i rozwój, a także komunikuje innowacyjny oraz międzynarodowy charakter firmy.

PBG Erigo Sp. z o.o. kontynuując dotychczasową politykę spółki PBG DOM, kieruje swoją ofertę do ludzi ceniących funkcjonalne przestrzenie oraz spokojne i przyjemne otoczenie. Dotychczasowe realizacje charakteryzują się atrakcyjnym położeniem, zarówno pod względem estetycznym, jak i komunikacyjnym oraz niepowtarzalną i nowoczesną architekturą. Firma potrafi sprostać indywidualnym potrzebom każdego Klienta, dlatego jej projekty wyróżniają się funkcjonalnością i ergonomią.

Dzięki przynależności do Grupy Kapitałowej PBG, PBG Erigo zyskuje stabilność finansową, a swoim Klientom gwarantuje bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji projektu. PBG Erigo stosuje wdrożone w PBG S.A. standardy CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu.

PBG Erigo na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie Klientów. Ich satysfakcja i poczucie bezpieczeństwa stanowią dla firmy najwyższe wartości. PBG Erigo dokłada wszelkich starań, aby stworzyć funkcjonalne i komfortowe przestrzenie do życia, pracy i odpoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Dane firmy:
PBG Erigo Sp. z o.o.
ul. Skórzewska 35
Wysogotowo k. Poznania
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 667-20-22
fax: +48 61 663-03-69
e-mail: polska@pbg-erigo.pl
http://www.pbg-erigo.pl

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.