Nagroda dla Małych Naramowic Rynek

20 lutego 2013

Male Naramowice Rynek 01     Zrealizowane przez Echo Investment poznańskie osiedle Małe Naramowice Rynek, zwyciężyło w konkursie „Na Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną w Wielkopolsce” zorganizowanym przez Towarzystwo Urbanistów Polskich.
To jedna z naszych najciekawszych inwestycji mieszkaniowych. Z pomocą zdolnych projektantów z biura ARE udało nam się stworzyć na poznańskich Naramowicach unikalną przestrzeń publiczną. Cieszymy się tym bardziej, że zalety projektu Małe Naramowice Rynek zostały docenione przez profesjonalistów.” - mówi Piotr Szkliniarz, dyrektor Zespołu Architektów w Dziale Projektów Mieszkaniowych Echo Investment.

Grand Prix dla osiedla Małe Naramowice Rynek wręczono 31 stycznia br. podczas ogólnopolskiej konferencji zorganizowanej w Poznaniu przez Towarzystwo Urbanistów Polskich. Nagrodzony projekt weźmie udział w konkursie ogólnopolskim, gdzie będzie walczył o główną nagrodę ze zwycięskimi realizacjami z innych regionów.
    
Małe Naramowice to harmonijnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe o zróżnicowanej architekturze położone przy ul. Rubież w Poznaniu.
Centralną częścią osiedla Małe Naramowice jest Rynek. Jego pierzeje tworzą kolorowe, frontowe elewacje budynków. Całość terenu została potraktowana jako uporządkowany ogród. Dopełnieniem są starannie dopracowane detale, mała architektura, użyte materiały i kolory, a przede wszystkim naturalna roślinność. W budynkach zlokalizowanych w Rynku i przylegających uliczkach oferowano wygodne mieszkania z przeszklonymi werandami, loggiami, balkonami i tarasami.

 

Zaprojektowano też atrakcyjne lokale dwupoziomowe położone na ostatnich kondygnacjach. Powierzchnie mieszkań wynoszą od 40 mkw. do 216 mkw., Na parterach budynków Rynku znajdują się lokale usługowe o powierzchni od 19 mkw. do 400 mkw. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione jest dzięki całodobowej ochronie i monitorowaniu.
Aktualnie Echo Investment realizuje kolejny etap projektu Małe Naramowice – inwestycję „Pod Klonami”. W ramach osiedla „Pod Klonami” powstało dziesięć czteropiętrowych budynków i 145 mieszkań. Obecnie inwestor realizuje 35 dwukondygnacyjnych domów szeregowych charakteryzujących się nowoczesną, funkcjonalną architekturą i znakomitą lokalizacją. Powierzchnia użytkowa domów z garażem wynosi od 133 do 141 mkw. Domy usytuowane są na działkach o powierzchni od 241 do 548 mkw.

Echo Investment SA to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.
Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Firma zrealizowała 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Żródło: www.echo.com.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.