Prestiżowe adresy Echo Investment

17 lipca 2013

Kasztanowa Aleja tubPoznańskie realizacje spółki Echo Investment znalazły się zestawieniu 10 najbardziej prestiżowych adresów w stolicy Wielkopolski przygotowanym przez ekspertów Lion's Bank i Lion's House.

Jednym z najważniejszych kryteriów podczas tworzenia zestawienia najbardziej pożądanych adresów inwestycji apartamentowych w Poznaniu, były opinie wymagających klientów Lion's House. To właśnie sprawiło, że w poznańskim TOP 10 znalazły się aż dwie inwestycje Echo Investment - Kasztanowa Aleja i Małe Naramowice „Pod Klonami".

Nowoczesny zespół mieszkaniowy Kasztanowa Aleja zlokalizowany jest na Grunwaldzie - prestiżowym i cenionym rejonie Poznania sąsiadującym z centralną częścią miasta. Dużym atutem lokalizacji są pobliskie miejsca sprzyjające rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi.

Kasztanowa Aleja

Kasztanowa Aleja to zespół dwóch niezależnie funkcjonujących budynków z dziedzińcami, placem zabaw, zaprojektowaną i urządzoną zielenią. W ramach I etapu powstał pierwszy z budynków, który został już przekazany do użytkowania. Obecnie dobiega końca realizacja II etapu inwestycji. Więcej informacji o inwestycji na stronie www.kasztanowaaleja.pl

Pod Klonami

„Pod Klonami" to osiedle realizowane przez Echo Investment w ramach projektu Małe Naramowice - nowoczesnej dzielnicy wkomponowanej w malownicze tereny północno-wschodniego Poznania. Osiedle zlokalizowane jest „Pod Klonami" powstaje przy ulicach Rubież i Czarnucha jako architektoniczna kontynuacja osiedla „Małe Naramowice". Nowy zespół mieszkaniowy składa się z czteropiętrowych kondygnacyjnych willi miejskich. W ramach osiedla „Pod Klonami" inwestor przewiduje również realizację 35 dwukondygnacyjnych domów szeregowych charakteryzujących się nowoczesną architekturą. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.malenaramowice.pl

Źródło: Echo Investment

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.