Śnieżka Satynowa Farbą Roku 2013

04 kwietnia 2013

Farba Roku 2013 Sniezka Satynowa tubŚnieżka Satynowa, farba do wnętrz z dodatkiem Teflon® surface protector, zwyciężyła w konkursie „FARBA ROKU 2013” organizowanym przez branżowy portal chemiabudowlana.info. w czasie trwającego 2 miesiące głosowania.

Produkt Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA zdobył najwięcej głosów spośród wszystkich zaprezentowanych wyrobów. Zwycięstwo w Rankingu, w którym głosy na najpopularniejszą farbę wewnętrzną oddawali internauci: klienci indywidualni, wykonawcy, hurtownicy, architekci i deweloperzy, przekłada się na prestiż i świadczy o wysokiej jakości oraz rozpoznawalności Śnieżki Satynowej. Dzięki zdobyciu pierwszego miejsca w konkursie, otrzymała ona zaszczytny tytuł „FARBA ROKU 2013”. W Rankingu oceniane były 24 produkty do malowania ścian wewnętrznych. Każdy z głosujących wskazywał jednocześnie najważniejsze cechy wybranego produktu.

O zwycięstwie Śnieżki Satynowej w poszczególnych grupach internautów zadecydowały przede wszystkim: jakość, zaufanie do produktu oraz łatwość jego użycia. Oprócz Śnieżki Satynowej, w czołowej „5” konkursu znalazł się również inny produkt FFiL Śnieżka SA – lateksowa farba Śnieżka Barwy Natury. Śnieżka Satynowa to nowoczesna farba do wnętrz, wykorzystująca unikalną na polskim rynku technologię Teflon® surface protector Subtelne, satynowe powierzchnie uzyskane poprzez malowanie farbą, charakteryzują się wyjątkowo wysoką odpornością na szorowanie oraz zmywanie na mokro. Śnieżka Satynowa, dostępna w szerokiej gamie kolorów, zapewnia łatwą aplikację i bardzo dobre krycie oraz trwałość powłoki.

Farba Roku 2013 Sniezka Satynowa

Źródło: RedPen

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.