Nasz tygodnik

Szanowni Państwo

Bezpłatny tygodnik budowlano-mieszkaniowy KupDOM istnieje od 1993r.,Ostatnie wydanie jest najstarszym tytułem branżowym na poznańskim rynku prasowym. Od początku istnienia, wydawany jest niezmiennie w każdy czwartek i kolportowany w około 100 punktach Poznania i okolic. Wśród stałych miejsc dystrybucji są sklepy, markety, firmy budowlane, a także siedziby firm deweloperskich. Każdy aktualny numer trafia również drogą pocztową do wszystkich klientów gazety.

W informatorze znaleźć można szeroką ofertę firm budowlanych prezentujących swoje towary oraz usługi, oferty kupna, sprzedaży, zamiany nieruchomości prezentowane za naszym pośrednictwem przez biura obrotu nieruchomościami oraz tabelę ofert na rynku pierwotnym wielopolskich deweloperów. Obszerniejszą propozycję firm z ofertami rynku pierwotnego prezentujemy także w formie tabeli i reklam modułowych. Co tydzień przedstawiane są porady architektów, specjalistów budowlanych oraz znawców rynku nieruchomości.

Do dyspozycji naszych klientów są różnorodne powierzchnie reklamowe w wersji kolorowej. Dla biur obrotu nieruchomości i firm deweloperskich przygotowane są osobne propozycje.

Duża wiedza na temat lokalnego rynku budowlanego i nieruchomości oraz wieloletnie doświadczenie, plasują tygodnik KupDOM na wiodącej pozycji wśród wielkopolskich informatorów budowlano-mieszkaniowych. Bogata oferta firm i nieruchomości, wysoka jakość i estetyka tygodnika wpływają na dużą popularność naszego pisma.

 

Zapraszamy do współpracy. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą wybrać optymalną dla Państwa opcję.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.