Podłogi Vinylcomfort

29 października 2014

Limed Forest OakProdukty Vinylcomfort Firmy WICANDERS zostały stworzone z gwarancją wysokiej jakości i dopracowanym w szczegółach wyrafinowanego wzoru powierzchni podłogi. A system Corkloc zapewnia trwałe i proste w montażu połączenie.

 

alaska oak sypialnia

NADZWYCZAJNY REALIZM

Opracowane w szczegółach wzory i technologia przestrzennego wzmocnienia tekstury tworzą materiał o doskonale realistycznym wyglądzie.

OPTYMALNA TEMPERATURA PODŁOGI

Rdzeń z korka odgrywa istotną rolę w podniesieniu zdolności izolacji termicznej podłogi. Unikalne własności korka zapewniają optymalizację temperatury i gwarantują komfort przy obniżeniu kosztów energii.

NATURALNA REDUKCJA DŻWIĘKÓW

Naturalną cachą korka jest skuteczna redukcja dżwięków. Dzięki rdzeniowi z korka podłoga jest cicha – zmniejsza się przenoszenie dżwięków wewnątrz i pomiędzy pomieszczeniami. Tworzy się spokojna i przyjemna atmosfera.

Rustic Sand PineZDROWY WYBÓR

Powierzchnia winylu ze swoją antystatycznością stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla alergików.Z kolei korek redukując siłę uderzeń stawianych kroków pozytywnie wpływa na pracę układu kostnego, zapewnia komfort chodzenia.

ODPORNOŚĆ NA ZUŻYCIE

Wysokiej jakości okładzina z winylu czyni podłogę ekstremalnie odporną na zarysowania, wgniecenia oraz przetarcia.. Rdzeń korkowy daje jej elastyczność , zmniejsza podatność na uszkodzenia spowodowane upadkiem przedmiotów.
Nasza firma jest autoryzowanym dilerem podłóg WICANDERS. Jako nieliczni posiadamy własne dobrze wyszkolone ekipy montażowe.

Źródło: GALERIA DRZWI I PODŁÓG BYCHAWSKI I SYN S.C.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.