Podłogi Vinylcomfort

29 października 2014

Limed Forest OakProdukty Vinylcomfort Firmy WICANDERS zostały stworzone z gwarancją wysokiej jakości i dopracowanym w szczegółach wyrafinowanego wzoru powierzchni podłogi. A system Corkloc zapewnia trwałe i proste w montażu połączenie.

 

alaska oak sypialnia

NADZWYCZAJNY REALIZM

Opracowane w szczegółach wzory i technologia przestrzennego wzmocnienia tekstury tworzą materiał o doskonale realistycznym wyglądzie.

OPTYMALNA TEMPERATURA PODŁOGI

Rdzeń z korka odgrywa istotną rolę w podniesieniu zdolności izolacji termicznej podłogi. Unikalne własności korka zapewniają optymalizację temperatury i gwarantują komfort przy obniżeniu kosztów energii.

NATURALNA REDUKCJA DŻWIĘKÓW

Naturalną cachą korka jest skuteczna redukcja dżwięków. Dzięki rdzeniowi z korka podłoga jest cicha – zmniejsza się przenoszenie dżwięków wewnątrz i pomiędzy pomieszczeniami. Tworzy się spokojna i przyjemna atmosfera.

Rustic Sand PineZDROWY WYBÓR

Powierzchnia winylu ze swoją antystatycznością stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla alergików.Z kolei korek redukując siłę uderzeń stawianych kroków pozytywnie wpływa na pracę układu kostnego, zapewnia komfort chodzenia.

ODPORNOŚĆ NA ZUŻYCIE

Wysokiej jakości okładzina z winylu czyni podłogę ekstremalnie odporną na zarysowania, wgniecenia oraz przetarcia.. Rdzeń korkowy daje jej elastyczność , zmniejsza podatność na uszkodzenia spowodowane upadkiem przedmiotów.
Nasza firma jest autoryzowanym dilerem podłóg WICANDERS. Jako nieliczni posiadamy własne dobrze wyszkolone ekipy montażowe.

Źródło: GALERIA DRZWI I PODŁÓG BYCHAWSKI I SYN S.C.

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.