Galeria Drzwi i Podłóg Bychawski i Syn

Adres
60-689 Poznań, Obornicka 337
Tel.
61 841-00-24
Telefon kom.
603-594-459
Otwarte
pon.-pt.10-18, sob.10-14
Krótki opis i lokalizacja

Firma GALERIA DRZWI I PODŁÓG Bychawski i Syn oferuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne takich firm jak PORTA, POL-SKONE, DRE, VERTE, VASCO, CAL, BORYSZEW oraz drzwi dla najbardziej wymagających klientów NATURA DRZWI produkowane na indywidualne zamówienie.

Klamki, kołatki, odbojniki systemy wentylacji takich producentów jak MANITAL, MANDELI, FUTURA, PRESTIGE COLLECTION, DOMINO, VDS, AXA zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Podłogi laminowane firm ARBITON, EGGER, PERGO w ogromnej ilości kolorów jak też we wszystkich klasach odporności na ścieranie. Oferta podłóg drewnianych z drewna rodzimego jak też coraz bardziej popularnych egzotyków liczy kilkadziesiąt wzorów i kolorów w różnych wykończeniach lakierowane, olejowane jak też poddana obróbce termicznej. Wiodący producenci tacy jak ARBITON, BARLINEK, TERKETT, TAMEX, WICANDERS, IPOWOOD zapewniają najwyższą jakość produktu.

Osobną ofertę stanowią schody drewniane w wielu ciekawych wzorach i kolorach. Autoryzowane ekipy montażowe dokonają sprawnie montażu drzwi, podłóg i tarasów. Wcześniej dokonają pomiarów otworów w przypadku drzwi jak też pomiaru powierzchni, wilgotności i twardości betonu w przypadku podłóg i tarasów. Na swoje usługi firma udziela od 12–60 miesięcy gwarancji.

Kontakt:

Artykuł na stronie KupDOM.
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.