Osiedle Marcelin rośnie

16 maja 2012

56_thumb_2_art

     Już w czerwcu tego roku zostanie oddany do użytku drugi etap Osiedla Marcelin budowanego przez Ataner na poznańskim Grunwaldzie.

     Znajdą się tam mieszkania o różnorodnych metrażach, od 30 – metrowych kawalerek, poprzez dwu i trzypokojowe aż do większych o powierzchni nawet do 100 metrów kwadratowych, a więc każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Każde mieszkanie będzie miało 716_359 balkon, aby mieszkańcy mogli cieszyć się widokiem i zapachem zieleni położonego tuż obok Lasku Marcelińskiego. To popularne miejsce rekreacji i wypoczynku mieszkańców miasta, które podnosi atrakcyjność mieszkania na Osiedlu Marcelin. Osoby, które już mieszkają w tym miejscu (pierwszy etap inwestycji został już oddany do użytku), bardzo chwalą sobie bliskość zieleni: - Bieganie jest moją wielką pasją i zawsze znajduję na nie czas. Teraz, kiedy jest już ciepło na dworze, biegi są jeszcze większą przyjemnością i możemy spędzać czas na świeżym powietrzu całą rodziną, a Lasek Marceliński to świetne miejsce na tego typu aktywność – mówi mieszkaniec osiedla Atanera, Jan Grabowski, który co roku bierze udział w maratonie poznańskim.

     Na rozległym, ponad 4,5 – hektarowym terenie, powstaną łącznie cztery etapy osiedla z budynkami o różnych wysokościach, od 5 do 8 pięter. Dzięki temu całość będzie wyróżniać się ciekawą architekturą. Mieszkania będą funkcjonalne, przestronne i zaprojektowane tak, by każdy mógł urządzić je wedle własnych potrzeb. Po pracy będzie można odpocząć przy placu z fontanną, gdzie powstaną także kawiarenki, a więc gdy zaskoczy nas wizyta znajomych, będziemy mogli zaprosić ich na kawę bez konieczności dojazdu do centrum. Na Osiedlu Marcelin znajdzie się również centrum sportowe z boiskiem, siłownią i bilardem, dostępne tylko dla mieszkańców. – Ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych mieszkańców, dlatego zapewniamy im ochronę i monitoring na osiedlach, a każde mieszkanie posiada wideofon – mówi Przemysław Czamański z firmy Ataner – Chcemy także zapewnić im dodatkowe udogodnienia, dlatego zaplanowaliśmy centrum sportowe na osiedlu.

     Wysokie poczucie bezpieczeństwa docenią głównie rodziny z dziećmi – to właśnie oni stanowić będą większość osób mieszkających w tym miejscu. Najmłodsi na pewno nie będą się tu nudzić, gdyż deweloper zaplanował place zabaw i dużo zieleni na wewnętrznych częściach osiedla. W drugim etapie, w którym zamieszkać można już za kilka tygodni, zostało jeszcze kilka wolnych mieszkań. Z ofertą można zapoznać się na stronie internetowej oraz w biurze sprzedaży mieszkań Atanera. Już wkrótce w sprzedaży będzie także kolejny, trzeci etap Osiedla Marcelin.

Źródło: www.ataner.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.