Ataner Sp. z o.o.

61-896 Poznań, ul.Towarowa 35
tel. 61 8594001, fax 61 8594005

Nowy Marcelin Etap I

Adres:
ul.Marcelińska 94,94A
Miasto:
Poznań
Technologia wykonania:
deweloperski
Ilość:
30
Metraż:
od 36.29m² do 93.36m²
Cena:
od 5 711zł/m² do zł/m²

Opis Inwestycji

NOWY MARCELIN zaprojektowany został w bezpośrednim sąsiedztwie wybudowanego przez Ataner Sp. z o.o. Osiedla Marcelin. Zespół mieszkaniowy NOWY MARCELIN składać się będzie z trzech monitorowanych osiedli z portierniami ochrony, bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci i podziemnymi halami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz dla rowerów. Wybudowane zostanie również centrum sportowe. Wewnętrzna część każdego z osiedli przeznaczona zostanie tylko dla mieszkańców i zagospodarowana będzie placami zabaw oraz ozdobną zielenią. Budynki o zróżnicowanej wysokości od trzech do dziesięciu pięter wyróżniać się będą ciekawą architekturą. Zaprojektowano tu dobrze doświetlone mieszkania, z przestronnymi balkonami. Pierwszy etap osiedla NOWY MARCELIN składać się będzie z trzech budynków, o wysokości od III do VIII pięter, w których przewidziano 181 mieszkań o pow. od 31,3m² do 88,3m². Zakończenie tego etapu inwestycji jest przewidziane na drugą połowę 2017 r.

 Galeria

 Inwestycja na mapie

 Uwagi

  • termin realizacji 2 połowa 2017
  • miejsca na parkingu podziemnym 1.600 zł +VAT
  • monitoring, ochrona

Pozostałe inwestycje

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona WWW
Zródło: Ataner Sp. z o.o. i materiały własne  Dodano: 2011-02-25   
Powered by Sigsiu.NET

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.