Narysuj mieszkanie marzeń z Atanerem

17 kwietnia 2012

rysowanie_z_Atanerem_1

     Jak wygląda życie na osiedlu widziane oczami dziecka?  Można było przekonać się o tym podczas ostatnich targów mieszkaniowych. Ataner,  w ramach cyklu działań dla najmłodszych,  przygotował specjalną ścianę do rysowania dla dzieci.

     Podczas edycji targów mieszkaniowych w miniony weekend, Atanerrysowanie_z_Atanerem_2 zaplanował ciekawą atrakcję dla najmłodszych. Dzieci odwiedzające targi z rodzicami miały okazję do zabawy i rysowania na wielkiej ścianie oraz w kreatywnych kolorowankach przygotowanych przez edukacyjny portal dla dzieci Bazgroszyt.pl W tym czasie dorośli mogli zapoznać się z ofertą deweloperów. Co chciałyby widzieć dzieci na swoim wymarzonym osiedlu? Oczywiście place zabaw wyposażone w huśtawki, drabinki i inne sprzęty do podwórkowej zabawy, a także staw, jeziorko a nawet małe zoo!

     Czas zabawy umili przejażdżka balonem lub helikopterem.Deweloperom trudno będzie zapewne sprostać wszystkim życzeniom najmłodszych, ale projektując osiedla na pewno warto uwzględnić dziecięce pragnienie beztroskiej zabawy w naturalnym otoczeniu przyrody. Ataner wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom budując przyjazne, komfortowe i bezpieczne osiedla dla rodzin. W projektowaniu osiedli deweloper kładzie duży nacisk na to, by znalazły się tam place zabaw dla dzieci, a także, czy jest tam bezpiecznie, czy są atrakcje dla najmłodszych, czy wokół osiedla są tereny zielone sprzyjające spacerom i rowerowym wycieczkom. Wszystkie te elementy znajdą się na budowanym właśnie przez Ataner Osiedlu Marcelin na poznańskim Grunwaldzie. Oprócz krzewów i drzew położonych wokół budynków, tuż obok znajduje się Lasek Marceliński, który jest chętnie odwiedzanym przez poznaniaków zielonym zakątkiem miasta.

Źródło: www.ataner.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.