W marcu w Linei taniej

16 marca 2012

12_thumb_2

     Do końca marca klienci firmy Linea budującej osiedle w podpoznańskiej Dąbrówce mogą otrzymać rabat sięgający nawet 20.000 złotych na wybrane mieszkania z oferty dewelopera.

     Wiele osób staje przed trudnym wyborem mieszkanie, czy dom. Dom z ogrodem to marzenie nie jednej rodziny, ale zwykle jest to duży wydatek. Ponadto dom najczęściej wiąże się z przeprowadzką daleko za miasto. Dla tych, którzy marzą o domu z ogrodem, ale zasobność portfela ich ogranicza powstały interesujące koncepty mieszkań, w których można poczuć się jak w domu.
W podpoznańskiej Dąbrówce znajduje się osiedle budowane już od 10 lat przez znanego dewelopera firmę Linea, które w dużej części składa się z mieszkań w zespołach szeregowych. W takich szeregowcach znajdują się od dwóch do czterech niezależnych lokali. Większość mieszkań posiada własny ogród.

     Lokalizacja to jeden z ważniejszych czynników, determinujący wybór nieruchomości. Warto jednak rozpatrywać lokalizację danej inwestycji nie tylko pod kątem rzeczywistej odległości od centrum miasta, lecz także brać pod uwagę infrastrukturę drogową oraz czas dojazdu do pracy, czy szkoły. Przykładowo dojazd z Naramowic, części Starego Miasta do centrum często zajmuje ponad 40 minut, choć to zaledwie 5 kilometrów od Starówki. Tymczasem dojazd do centrum Poznania z Dąbrówki (gmina Dopiewo), dzięki nowej drodze S11 oraz dwujezdniowej Bukowskiej zajmuje średnio aż 10 minut mniej.

     Dom wydaje się lepszym rozwiązaniem biorąc pod uwagę takie czynniki jak jakość powietrza, natężenie hałasu oraz wypoczynek. Z drugiej jednak strony dom to większe koszty eksploatacyjne oraz konieczność samodzielnych napraw. Rozwiązaniem pośrednim są mieszkania w dobrej lokalizacji, dające taki komfort życia jak w niezależnym domu, a jednocześnie nie obciążone wadami takich nieruchomości.
- Zaproponowaliśmy jedno oraz dwupoziomowe mieszkania z ogrodami. Wszystkie nasze projekty charakteryzują się wysoką funkcjonalnością - mówi Adam Wędrychowicz ze spółki Linea. - Do końca marca klienci mogą otrzymać rabat sięgający nawet 20.000 złotych na wybrane mieszkania z naszej oferty.
Ceny mieszkań, w których można poczuć się jak w domu zaczynają się już od 215.000 złotych. Za taką kwotę trudno kupić atrakcyjne mieszkanie z ogrodem w Poznaniu.
- Warto podkreślić, że koszty eksploatacji naszych mieszkań są dużo niższe niż koszty utrzymania nieruchomości w centrum - mówi Adam Wędrychowicz. - Wszystkie media mamy wykonane indywidualnie, nie ma tzw. czynszu, a opłaty administracyjne wynikające z przynależności do wspólnoty mieszkaniowej to wydatek około 0,50 zł za metr kwadratowy! Poza tym, już w fazie projektowej zadbaliśmy o rozwiązania budowlane (odpowiednie ściany, izolację termiczną, okna) zmniejszające koszty eksploatacyjne budynków.

Źródło: poznanskie-nieruchomosci.pl
 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.