9 mieszkań na 9 urodziny Family House

14 kwietnia 2015

Wielka promocja urodzinowa tubZ okazji urodzin Family House rozdaje prezenty! Tylko w terminie
od 7 do 30 kwietnia 9 mieszkań na 9 urodziny Family House o 9000zł taniej!

W tym roku deweloper Family House obchodzi 9 urodziny! I niewątpliwie ma powody do świętowania - przez ten okres spółka wybudowała blisko 1000 domów i mieszkań i stała się jednym z najszybciej rozwijających się deweloperów w regionie. 

Wielka promocja urodzinowa

A jak urodziny to muszą być prezenty! Tym razem to jednak spółka przygotowała niespodziankę dla swoich klientów: 9 mieszkań w różnorodnych opcjach na 9 urodziny Family House taniej o 9 000 zł!

9 pierwszych osób, które w terminie od 7 do 30 kwietnia 2015 r. zarezerwują mieszkanie na Osiedlu Leśnym w Czapurach dostanie od nas rabat w wysokość 9 000 zł na wybrane mieszkanie!

lesne etapy L

Zainteresowanych zakupem mieszkań w inwestycji KORALIK przy ul. Czeremchowej w Poznaniu również czeka niespodzianka – miejsce w podziemnej hali garażowej za 9 000 zł!

Więcej o szczegółach promocji można się dowiedzieć w biurze sprzedaży mieszkań lub na www.familyhouse.pl

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.