Promocja markiz w MTJ

23 marca 2015

1302Firma MTJ działa nieprzerwanie od blisko 25 lat i jest jedną z najstarszych firm z branży osłon przeciwsłonecznych w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje, rzetelność i zaangażowanie naszych pracowników oraz jakość oferowanych wyrobów przez lata zyskały nam rzesze zadowolonych klientów.

Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje publiczne oraz przede wszystkim klienci indywidualni w kraju i za granicą.

Z myślą o zbliżającej się wiośnie oraz gorącym lecie, wychodząc na przeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy specjalną ofertę.

WIOSENNĄ PROMOCJĘ MARKIZ Z 50% RABATEM

Promocja obejmuje:
• szeroką gamę markiz balkonowych i tarasowych
• markizy bez osłon, z daszkiem, w półkasecie lub pełnej osłonie
• markizy w kilku kolorach z bogatą gamą tkanin w kilkudziesięciu kolorach
• markizy z napędem ręcznym lub trwałymi i niezawodnymi napędami elektrycznymi oraz sterowaniem radiowym i automatyką słoneczną oraz zabezpieczeniem przeciwwiatrowym

Wysoki standard naszych produktów potwierdzamy wysoką jakością montażu.
Do tego wszystkiego gratis dodajemy miłą i kompetentną obsługę Działu Sprzedaży.

ZAPRASZAMY
WIOSNA JUŻ BLISKO !

PROMOCJA TRWA OD 1 MARCA DO 30 KWIETNIA

Potrzebują Państwo więcej informacji ?
Prosimy dzwonić lub odwiedzić siedzibę naszej firmy w Poznaniu przy ul. Góreckiej 106, tel. +48 61 832 51 07
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00

jamaica 2012malta 2012australia 2012

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.