Promocja markiz w MTJ

23 marca 2015

1302Firma MTJ działa nieprzerwanie od blisko 25 lat i jest jedną z najstarszych firm z branży osłon przeciwsłonecznych w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje, rzetelność i zaangażowanie naszych pracowników oraz jakość oferowanych wyrobów przez lata zyskały nam rzesze zadowolonych klientów.

Naszymi odbiorcami są firmy budowlane, instytucje publiczne oraz przede wszystkim klienci indywidualni w kraju i za granicą.

Z myślą o zbliżającej się wiośnie oraz gorącym lecie, wychodząc na przeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy specjalną ofertę.

WIOSENNĄ PROMOCJĘ MARKIZ Z 50% RABATEM

Promocja obejmuje:
• szeroką gamę markiz balkonowych i tarasowych
• markizy bez osłon, z daszkiem, w półkasecie lub pełnej osłonie
• markizy w kilku kolorach z bogatą gamą tkanin w kilkudziesięciu kolorach
• markizy z napędem ręcznym lub trwałymi i niezawodnymi napędami elektrycznymi oraz sterowaniem radiowym i automatyką słoneczną oraz zabezpieczeniem przeciwwiatrowym

Wysoki standard naszych produktów potwierdzamy wysoką jakością montażu.
Do tego wszystkiego gratis dodajemy miłą i kompetentną obsługę Działu Sprzedaży.

ZAPRASZAMY
WIOSNA JUŻ BLISKO !

PROMOCJA TRWA OD 1 MARCA DO 30 KWIETNIA

Potrzebują Państwo więcej informacji ?
Prosimy dzwonić lub odwiedzić siedzibę naszej firmy w Poznaniu przy ul. Góreckiej 106, tel. +48 61 832 51 07
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00

jamaica 2012malta 2012australia 2012

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.