Targi Mieszkań i Domów już za nami

09 lutego 2015

2015-02-08 TARGI 07 tubW miniony weekend odbyły się pierwsze w tym roku Targi Mieszkań i Domów zorganizowane przez firmę Nowy Adres S.A. Tłumy gości targowych odwiedzających pawilon nr 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich potwierdzają publikowane prognozy, że ma to być dobry rok dla branży deweloperskiej.

Osoby poszukujące nieruchomości miały wyjątkową okazję, aby w jednym miejscu zapoznać się z szeroką ofertą nie tylko poznańskich deweloperów. - Na targach zaprezentowało się ponad 110 wystawców. Tym samym każdy mógł znaleźć interesującą ofertę, a także dopytać o kwestie prawne czy związane z finansowaniem zakupu nieruchomości – mówi Grzegorz Zieliński ze spółki Nowy Adres, organizator targów.

Przez dwa dni imprezy odwiedzający mogli przeglądać setki ofert lokali, porównywać ceny, architekturę czy lokalizację. Mogli także liczyć na specjalne rabaty przygotowane dla gości targowych. Nie zabrakło też prezentacji nowych inwestycji czy zapowiedzi kontynuacji popularnych projektów.

W hali nr 3 MTP swoje stoiska miały także agencje nieruchomości. Oferty z rynku wtórnego zaprezentował m.in. Home Broker, Metrohouse czy Spechouse.

Każdy odwiedzający targi otrzymał także bezpłatny „Album Targowy – Poznań i okolice, wiosna 2015” oraz mógł skorzystać z tematycznych prelekcji m.in. na temat programu MdM. Patronem Honorowym targów byli m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Miasto Poznań oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Redakcja KupDOM 

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.