Targi Mieszkań i Domów już za nami

09 lutego 2015

2015-02-08 TARGI 07 tubW miniony weekend odbyły się pierwsze w tym roku Targi Mieszkań i Domów zorganizowane przez firmę Nowy Adres S.A. Tłumy gości targowych odwiedzających pawilon nr 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich potwierdzają publikowane prognozy, że ma to być dobry rok dla branży deweloperskiej.

Osoby poszukujące nieruchomości miały wyjątkową okazję, aby w jednym miejscu zapoznać się z szeroką ofertą nie tylko poznańskich deweloperów. - Na targach zaprezentowało się ponad 110 wystawców. Tym samym każdy mógł znaleźć interesującą ofertę, a także dopytać o kwestie prawne czy związane z finansowaniem zakupu nieruchomości – mówi Grzegorz Zieliński ze spółki Nowy Adres, organizator targów.

Przez dwa dni imprezy odwiedzający mogli przeglądać setki ofert lokali, porównywać ceny, architekturę czy lokalizację. Mogli także liczyć na specjalne rabaty przygotowane dla gości targowych. Nie zabrakło też prezentacji nowych inwestycji czy zapowiedzi kontynuacji popularnych projektów.

W hali nr 3 MTP swoje stoiska miały także agencje nieruchomości. Oferty z rynku wtórnego zaprezentował m.in. Home Broker, Metrohouse czy Spechouse.

Każdy odwiedzający targi otrzymał także bezpłatny „Album Targowy – Poznań i okolice, wiosna 2015” oraz mógł skorzystać z tematycznych prelekcji m.in. na temat programu MdM. Patronem Honorowym targów byli m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Miasto Poznań oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Redakcja KupDOM 

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.