Targi Mieszkań i Domów już za nami

09 lutego 2015

2015-02-08 TARGI 07 tubW miniony weekend odbyły się pierwsze w tym roku Targi Mieszkań i Domów zorganizowane przez firmę Nowy Adres S.A. Tłumy gości targowych odwiedzających pawilon nr 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich potwierdzają publikowane prognozy, że ma to być dobry rok dla branży deweloperskiej.

Osoby poszukujące nieruchomości miały wyjątkową okazję, aby w jednym miejscu zapoznać się z szeroką ofertą nie tylko poznańskich deweloperów. - Na targach zaprezentowało się ponad 110 wystawców. Tym samym każdy mógł znaleźć interesującą ofertę, a także dopytać o kwestie prawne czy związane z finansowaniem zakupu nieruchomości – mówi Grzegorz Zieliński ze spółki Nowy Adres, organizator targów.

Przez dwa dni imprezy odwiedzający mogli przeglądać setki ofert lokali, porównywać ceny, architekturę czy lokalizację. Mogli także liczyć na specjalne rabaty przygotowane dla gości targowych. Nie zabrakło też prezentacji nowych inwestycji czy zapowiedzi kontynuacji popularnych projektów.

W hali nr 3 MTP swoje stoiska miały także agencje nieruchomości. Oferty z rynku wtórnego zaprezentował m.in. Home Broker, Metrohouse czy Spechouse.

Każdy odwiedzający targi otrzymał także bezpłatny „Album Targowy – Poznań i okolice, wiosna 2015” oraz mógł skorzystać z tematycznych prelekcji m.in. na temat programu MdM. Patronem Honorowym targów byli m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Miasto Poznań oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Redakcja KupDOM 

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.