MONTERIADA 2023 pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom

09 stycznia 2023

fotPo dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na targi BUDMA w Poznaniu powraca MONTERIADA. Tym razem pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom. Na stoisku wydarzenia zobaczymy więc energooszczędne okna, drzwi, bramy garażowe i osłony okienne.

Dowiemy się też, jak powinny być one zamontowane, żeby chronić budynek przed stratami cennego ciepła, oszczędzać energię i pieniądze. Na specjalnie wydzielonej powierzchni znajdować się będzie ekspozycja wyrobów Partnerów MONTERIADY oraz członków Związku POiD.


 

MONTERIADA 2023, organizowana przez Związek POiD wraz z Partnerami, startuje już 31 stycznia. To najbardziej rozpoznawalne wydarzenie podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. MONTERIADA przyciąga monterów, inwestorów budujących i remontujących swoje domy, dziennikarzy oraz uczniów szkół branżowych – wszystkich, którzy chcą poznać najnowocześniejsze rozwiązania produktowe i montażowe z branży stolarki budowlanej.

Dlaczego warto odwiedzić MONTERIADĘ 2023? Stoisko wydarzenia to blisko 300m2 powierzchni, gdzie każdy z uczestników targów znajdzie dla siebie coś ciekawego. W strefie montażu i nowości produktowych zaprezentowane zostaną „w akcji” rozwiązania Partnerów:Aluplast, Glasslift, Hörmann, Klimas Wkręt-met, Lahti Pro, Nyxon, Proventuss, Selena, Soudal, Stalprodukt-Zamość, Stanley Black & Decker, WIŚNIOWSKI. Okna, drzwi, brama garażowa i rolety zewnętrzne montowane będą przez monterów wyposażonych w profesjonalną odzież roboczą, zużyciem nowoczesnych systemów montażowych, narzędzi i akcesoriów.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje. W strefie biznesowej, przy pysznej kawie, będzie można porozmawiać z ekspertami Partnerów MONTERIADY 2023 i zapoznać się z szeroką ofertą produktową firm. Natomiast dla monterów przygotowano strefę Dobrego Montera, z możliwością zapisania się na szkolenia, pobrania katalogów branżowych i gadżetami. W ramach MONTERIADY zaplanowano również wizytę klasy patronackiej ze szkoły branżowej wraz z debatą dla uczniów, a także konferencję prasową dla dziennikarzy. Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny Irek Bieleninik.

Serdecznie zapraszamy do udziału w MONTERIADZIE 2023 w dniach 31.01-03.02 2023 roku, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

Stoisko nr 108 w hali 5

Już wkrótce opublikowany zostanie szczegółowy harmonogram wydarzenia – zachęcamy do śledzenia komunikatów na:

www.poid.eu

www.facebook.com/POiDstolarkabudowlana

pl-pl.facebook.com/dobrymontaz/

Żródło: Aveex Sp. z o.o.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.