Świąteczny prezent dla Twojego domu

09 grudnia 2019

fotZbliżający się przedświąteczny okres sprzyja zakupowemu szaleństwu. Chcąc obdarować bliskich najlepszymi prezentami, przemierzamy ciasne i zatłoczone alejki galerii handlowych, szukając tego jedynego podarunku. A przecież najlepsze prezenty to te, które nie tylko zaskakują, ale stanowią wartość praktyczną.

Każda rodzina potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i komfortu, być może w tym roku warto pomyśleć nad zakupem praktycznego akcesorium dla domu, który sprawi frajdę całej rodzinie.

 

Mróz, śnieg i lód nie zachęcają do wychodzenia na zewnątrz z rozgrzanego, przytulnego pojazdu. Niestety bez automatyki do bram czeka nas nieprzyjemny spacer i siłowanie się z ciężkim skrzydłem. O ile wygodniej jest z siedzenia kierowcy, jednym kliknięciem sprawić, że ten problem minie?

Łatwiej

Współczesna automatyka do bram to coś więcej, niż otwieranie i zamykanie domu lub posesji. Dzięki dodatkowym funkcjom i połączonym aplikacjom w smartfonie lub tablecie automatyka staje się jeszcze bardziej przyjazna. Sterowanie, wzywanie pomocy technicznej lub parowanie systemów różnych producentów jest dziś łatwiejsze dzięki aplikacji firmy BFT – Nasze technologie projektujemy z myślą o świecie korzyści i potrzebie zapewnienia łatwości obsługi i konserwacji systemów. Innowacyjny program U-Base oferuje intuicyjny interfejs informujący o aktualnym stanie systemu. Program zapewnia bezprzewodową lub zdalną współpracę z centralami sterującymi BFT (zgodnymi z systemem U-Link) – tłumaczy Andrzej Trojanowski, Dyrektor Generalny BFT Polska.

U-link, to platforma zaprojektowana przez włoskiego producenta z myślą o komunikacji wszelkich typów centralek i odbiorników. Dzięki łączności bezprzewodowej możliwa jest integracja automatyki do bram wjazdowych, garażowych czy szlabanów jednym pilotem, a nawet sterowanie automatycznymi roletami innego producenta.

Bezpieczniej

U-link zapewnia absolutnie stabilny standard, prawidłową komunikację, a także bezpieczną ochronę danych, dzięki dwóm poziomom szyfrowania. Jest to platforma stanowiąca serce produktów BFT.

W ramach U-Link działa opcja bezpiecznego szyfrowania tzw. rolling kod. Jest to system, który po naciśnięciu przycisku nadajnika w pilocie, wysyła polecenie do centrali. Każde polecenie to inny kod, możliwy do zidentyfikowania tylko przez odbiornik. Oznacza to, że unikatowy kod stanowi barierę nie do przebicia dla nieproszonych gości.

Wygodniej

Wygoda, to znak naszych czasów. Oczekujemy, aby technologia, którą wybieramy służyła niezawodnie, trwale oraz intuicyjnie. Aplikacja mobilna dostępna z poziomu tableta czy smartfona, to praktyczność w czystej postaci. – Opracowany system pozwala na kontrolę bramy ze znacznej odległości, gdy jesteśmy w pracy, w sklepie lub w innym mieście. Dzięki funkcjonalności zawartego w nim GPS możliwe jest automatyczne sterowanie urządzeniamiza każdym razem, gdy Twój smartfon jest w pobliżu – dodaje Andrzej Trojanowski.

Automatyka budynkowa z biegiem czasu rozwinęła się do tego stopnia, że użytkownik sam może stworzyć dom w pełni funkcjonalny i dopasowany do własnych potrzeb. Aby sterowanie było jeszcze prostsze i wygodniejsze, na rynku jest szereg aplikacji działających na urządzeniach mobilnych. Warto pomyśleć o takich rozwiązaniach właśnie jako o praktycznym prezencie świątecznym dla naszego domu.

Żródło: Aveex Sp. z o.o.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.