Nie ma to jak własne M

30 maja 2017

Zainteresowanie zakupem własnego „M” utrzymuje się ciągle na wysokim poziomie. Preferowane są przede wszystkim mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach.  A takie  właśnie oferuje w Poznaniu Ataner Sp. z o.o.

 

Nowy Marcelin etap 1 oraz etap 2 realizowany jest na poznańskim Grunwaldzie, nieopodal Lasku Marcelińskiego. Nowy Marcelin składać się będzie z trzech monitorowanych osiedli z portierniami ochrony, bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci i podziemnymi halami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz dla rowerów. Wybudowane zostanie również centrum sportowe. Budynki  o zróżnicowanej wysokości od trzech do dziesięciu pięter wyróżniać się będą ciekawą architekturą. Zaprojektowano tu dobrze doświetlone mieszkania z przestronnymi balkonami. Inwestycja jest realizowana etapami. Zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na jesień br. , a drugiego etapu na pierwszy kwartał 2019 r.  Ceny mieszkań od 5711zł/m2; w ramach 2-go etapu w programie MDM.

Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.  W parterach budynków bezpośrednio przy ul. Różanej znajdą się lokale usługowe. Osiedle będzie monitorowane z portiernią ochrony. Zakończenie inwestycji zaplanowano na wiosnę 2018 r.Osiedle Różana przy ul. Różanej 18-19  w centrum Poznania to kolejna, aktualnie realizowana przez Ataner inwestycja. Osiedle Różana to trzy pięciopiętrowe, nowoczesne budynki oraz jeden zrewitalizowany dwupiętrowy obiekt o zabytkowej, odświeżonej elewacji      z żółtej klinkierowej cegły. Gmachy o współczesnej architekturze zostały wkomponowane w secesyjną, historyczną zabudowę przylegającej do śródmieścia, północnej części dzielnicy Wilda. Mieszkania można kupić w cenie od 5711zł/m2 w programie MDM. Pod osiedlem znajdzie się dwupoziomowy podziemny garaż.

Mieszkania można kupić w cenie od 8600zł/m2. Część biurowa zostanie oddzielona od części mieszkalnej. Obiekt będzie posiadał hol recepcyjny i zostanie wyposażony w ka-mery monitoringu. Pod budynkiem wy-budowano dwupo-ziomowy parking. Budynek jest zna-komicie zlokalizowa-ny naprzeciw dworca kolejowego PKP Poznań Główny oraz dworca PKS, tuż obok Międzynaro-dowych Targów Poznańskich. W bezpośrednim są-siedztwie Ataner rozpoczyna kolejną inwestycję: 22- kon-dygnacyjny budynek biurowo-mieszkalny, w którym znajdzie się 170 mieszkań.Wieżowiec mieszkalno-biurowy przy ul. Towarowej 37 ma 17 kondygnacji, na pierwszych 5-ciu posiadać będzie powierzchnie biurowe, a na kolejnych 12-tu mieszkania.

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.