Nie ma to jak własne M

30 maja 2017

Zainteresowanie zakupem własnego „M” utrzymuje się ciągle na wysokim poziomie. Preferowane są przede wszystkim mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach.  A takie  właśnie oferuje w Poznaniu Ataner Sp. z o.o.

 

Nowy Marcelin etap 1 oraz etap 2 realizowany jest na poznańskim Grunwaldzie, nieopodal Lasku Marcelińskiego. Nowy Marcelin składać się będzie z trzech monitorowanych osiedli z portierniami ochrony, bezpiecznymi placami zabaw dla dzieci i podziemnymi halami parkingowymi dla samochodów osobowych oraz dla rowerów. Wybudowane zostanie również centrum sportowe. Budynki  o zróżnicowanej wysokości od trzech do dziesięciu pięter wyróżniać się będą ciekawą architekturą. Zaprojektowano tu dobrze doświetlone mieszkania z przestronnymi balkonami. Inwestycja jest realizowana etapami. Zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na jesień br. , a drugiego etapu na pierwszy kwartał 2019 r.  Ceny mieszkań od 5711zł/m2; w ramach 2-go etapu w programie MDM.

Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.  W parterach budynków bezpośrednio przy ul. Różanej znajdą się lokale usługowe. Osiedle będzie monitorowane z portiernią ochrony. Zakończenie inwestycji zaplanowano na wiosnę 2018 r.Osiedle Różana przy ul. Różanej 18-19  w centrum Poznania to kolejna, aktualnie realizowana przez Ataner inwestycja. Osiedle Różana to trzy pięciopiętrowe, nowoczesne budynki oraz jeden zrewitalizowany dwupiętrowy obiekt o zabytkowej, odświeżonej elewacji      z żółtej klinkierowej cegły. Gmachy o współczesnej architekturze zostały wkomponowane w secesyjną, historyczną zabudowę przylegającej do śródmieścia, północnej części dzielnicy Wilda. Mieszkania można kupić w cenie od 5711zł/m2 w programie MDM. Pod osiedlem znajdzie się dwupoziomowy podziemny garaż.

Mieszkania można kupić w cenie od 8600zł/m2. Część biurowa zostanie oddzielona od części mieszkalnej. Obiekt będzie posiadał hol recepcyjny i zostanie wyposażony w ka-mery monitoringu. Pod budynkiem wy-budowano dwupo-ziomowy parking. Budynek jest zna-komicie zlokalizowa-ny naprzeciw dworca kolejowego PKP Poznań Główny oraz dworca PKS, tuż obok Międzynaro-dowych Targów Poznańskich. W bezpośrednim są-siedztwie Ataner rozpoczyna kolejną inwestycję: 22- kon-dygnacyjny budynek biurowo-mieszkalny, w którym znajdzie się 170 mieszkań.Wieżowiec mieszkalno-biurowy przy ul. Towarowej 37 ma 17 kondygnacji, na pierwszych 5-ciu posiadać będzie powierzchnie biurowe, a na kolejnych 12-tu mieszkania.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.