Nowa inwestycja na Piątkowie

30 maja 2017

Piątkowo to jedna z bardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania. Doskonała komunikacja linią poznańskiej Pestki, dużo zieleni i Rezerwat Żurawiniec sprawiają, że Poznaniacy  chętnie przeprowadzają się na północ miasta. Przy ulicy Stróżyńskiego 11 powstaje kompleks mieszkaniowy budowany przez Agencję Inwestycyjną.

 

Rozpoczęła się budowa nowego kompleksu mieszkaniowego w Poznaniu. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Stróżyńskiego 11 docelowo składać się będzie z trzech czterokondygnacyjnych budynków, ze 114 mieszkaniami. Każdy z nich stanowić będzie kolejny etap inwestycji. Na początku powstanie 31 mieszkań. Wśród nich znajdą się zarówno kawalerki jak i małe mieszkania dwupokojowe. Nie zabraknie także lokali trzy (od 55 m2 do 65m2) i czteropokojowych (76m2). Zakończenie pierwszego etapu budowy planowane jest na kwiecień przyszłego roku.

- Oferta na Stróżyńskiego 11 wyróżnia się starannie zaprojektowanymi, bardzo funkcjonalnymi układami mieszkań. Zadbaliśmy, aby przestrzeń była maksymalnie wykorzystana. Takie drobiazgi jak dodatkowa powierzchnia na spiżarnię, czy garderobę często jest decydująca przy wyborze konkretnego lokalu. – mówi Bożena Taflińska-Tadeusz, wiceprezes Agencji Inwestycyjnej. Ciekawą propozycją są mieszkania zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach, z dodatkową kondygnacją strychową gdzie będzie można zaaranżować dodatkową przestrzeń tworząc np. garderobę, dodatkową łazienkę czy playroom dla dzieci. – dodaje  Taflińska – Tadeusz.

Piątkowo jest szczególnie atrakcyjne ze względu na sąsiedztwo szybkiego tramwaju. Bogactwo terenów spacerowych oraz obiektów sportowych m.in. kryty basen, korty i boiska, sprawia, że jest to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Deweloper zadbał także o infrastrukturę kompleksu. Teren będzie ogrodzony. Na terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla najmłodszych, a także naziemne miejsca parkingowe.

Inwestycja wyróżnia się starannie zaprojektowanymi mieszkaniami. Deweloper postawił na maksymalną funkcjonalność.  We wszystkich mieszkaniach zaprojektowane zostały balkony lub loggie. Część mieszkań posiadać będzie spiżarnie, a lokale na 3 piętrze posiadać będą przynależne strychy. Najmniejsze kawalerki będą miały około 30 m2, największe lokalne prawie 80 m2. Istnieje też możliwość łączenia lokali, uzyskując czteropokojowe mieszkania o powierzchniach od 75 do 105m2.

Kompleks składać się będzie z trzech budynków o wysokości czterech kondygnacji. Każdy budynek wyposażony jest w windy zjeżdżające do podziemnej hali garażowej.

- Mieszkania na parterze mają wydzielone tarasy i ogródki. W standardzie wyposażamy mieszkania parterowe w systemy rolet okiennych - mówi Bożena Taflińska – Tadeusz. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a najmłodsi mieszkańcy otrzymają atrakcyjny plac zabaw.- dodaje. Oddanie pierwszego budynku zaplonowano na luty 2018r., drugiego na IV kwartał 2018r.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.