Płyty Cembrit Multi Force

08 stycznia 2013

cembrit multi force     Cembrit, produkujący materiały wykończeniowe z włókno-cementu, wykorzystuje jego właściwości nie tylko dla pokrycia dachowego. Firma wprowadziła do oferty płyty wewnętrzne wykonane z tego surowca.

 

Panele Multi Force są efektem połączenia cementu z pozyskiwanymi za pomocą najnowszej technologii włóknami. Mające niewiele ponad centymetr grubości, okładziny z włókno-cementu są niezwykle trwałe, elastyczne i bezpieczne. Produkt może z powodzeniem zastąpić powszechnie stosowane płyty gipsowe, a przy tym wyróżnia się znacznie szerszym zastosowaniem oraz lepszymi parametrami. Płyty funkcjonalne Cembrit Multi Force są idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach, gdzie  ściany i sufity muszą sprostać wyjątkowo intensywnej eksploatacji.

Okładziny z włókno-cementu są lekkie, trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w halach przemysłowych, jak i w domowym zaciszu, gdzie przez wiele lat będą służyć domownikom. Produkt jest niepalny, cechuje się również dobrą izolacją akustyczną, dlatego chętnie jest wykorzystywany w zakładach produkcyjnych czy bardziej kameralnych studiach radiowych, czyli wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużym hałasem. Jego powierzchnia jest odporna na wilgoć i niekorzystne warunki eksploatowania, przez co zapobiega działaniu pleśni i grzybów.

- Dowodem wszechstronnego zastosowanie paneli włókno-cementowych Multi Force, jest ich wykorzystanie do wykończenia wnętrza najnowocześniejszego, niemieckiego statku pasażerskiego AIDAbella. Materiały zamontowane w takim miejscu powinny być zarówno
estetyczne, jak i funkcjonalne. Technologia włókno-cementowa pozwala sprostać takim wymaganiom – podkreśla Maciej Duszczak, Marketing Manager z Cembrit.

Płyty firmy Cembrit można pomalować na dowolny kolor, lub wykończyć inną metodą, uzyskując dopasowaną do potrzeb fakturę ścian. Dodatkowo, okładzinę łatwo utrzymać w czystości - roztwór mydła i wody nie naruszy struktury materiału.

Płyty funkcjonalne Multi Force są łatwe w użyciu. Można je montować na konstrukcji drewnianej lub metalowej. Wybierając płyty należy zwrócić uwagę na dostępne profile ich krawędzi. W zależności od tego, który model wybierzemy, łączenia paneli będą widoczne, lub ukryte. Płyty można dowolnie przycinać, nadając im rozmaite kształty. Seria Multi Force, to nie tylko okładziny, ale również odpowiednie narzędzia, które ułatwią montaż i przenoszenie elementów.

Płyty z włókno-cementu zainteresują z pewnością zwolenników rozwiązań przyjaznych środowisku. Do produkcji płyt wykorzystuje się naturalne materiały. Są zatem bezpieczne zarówno dla zdrowia, jak i otoczenia naturalnego. Płyty z powodzeniem mogą być przetwarzane i wykorzystywane ponownie, a zniszczone podczas wyburzenia budynku nie wpłyną negatywnie na stan środowiska.

 


Firma Cembrit to producent wysokiej jakości włókno-cementowych materiałów budowlanych stosowanych na dachach oraz elewacjach. Firma jest częścią Cembrit Holding A/S – europejskiego lidera w produkcji dachów i elewacji, który nieprzerwanie od ponad osiemdziesięciu lat intensywnie pracuje nad właściwościami i możliwościami tego materiału. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.cembrit.pl.

 

Źródło: CORE PR

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.