Cembrit Raw – naturalne rozwiązanie dla elewacji

07 listopada 2012

cembrit_logo_art

     Innowacyjna linia płyt elewacyjnych Cembrit Raw cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, m.in. niskie i wysokie temperatury bądź obfite opady deszczu.

     Możliwości jej zastosowania są bardzo szerokie i obejmują zarówno budynkicembrit_raw_elewacja_art02
o charakterze publicznym i przemysłowym, jak również budownictwo  mieszkaniowe. Płyty wykonane są z włókno-cementu, dzięki czemu są
całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska naturalnego.
      Cembrit Raw to płyty płaskie, których podstawowym składnikiem jest cement, występujący w swej pierwotnej postaci w szarym naturalnym odcieniu. Materiał, dzięki swoim parametrom technicznym
oraz wytrzymałościowym, jest bardzo odporny na niekorzystne warunki pogodowe, takie jak: silny wiatr, wysokie wahania temperatur między porami dnia czy pór roku, jak również na działanie wody i wilgoci. Zapobiega to między innymi pojawianiu się oznak pleśni czy grzybów. Płyty doskonale sprawdzają się
w nowoczesnym budownictwie, nastawionym na innowacyjność i unikalność zastosowanych rozwiązań.

cembrit_raw_elewacja_art01- Oferta płyt Cembrit Raw w pełni wykorzystuje właściwości płyt włókno-cementowych, dając inwestorowi oraz właścicielowi domu poczucie pewności oraz bezpieczeństwa na długie lata. Główne miejsca ich zastosowań to wentylowane elewacje, zarówno nowo budowanych, jak i remontowanych obiektów, wypełnienia balustrad balkonowych, okładziny cokołów i kominów, wstawek międzyokiennych oraz podbicia zadaszeń - mówi Maciej Duszczak, Marketing Manager
z Cembrit.

     Płyty Cembrit Raw poza tym, że są dość prostym i naturalnym rozwiązaniem, posiadają wiele innych zalet. Mogą być malowane na dowolny kolor wybrany przez inwestora, z kolei ich obróbka i montaż nie jest skomplikowanym procesem.
     Co ważne, całe rozwiązanie jest relatywnie tanie w porównaniu do podobnych produktów dostępnych
na rynku. W celu zapewnienia łatwego montażu, dłuższego użytkowania oraz uatrakcyjnienia wyglądu, płyty zostały wyposażone w pełną paletę akcesoriów.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.cembrit.pl

cembrit_raw_elewacja_art03


***
Firma Cembrit to producent wysokiej jakości włókno-cementowych materiałów budowlanych stosowanych na dachach oraz elewacjach. Firma jest częścią Cembrit Holding A/S – europejskiego lidera w produkcji włókno-cementowych dachów i elewacji, który nieprzerwanie od ponad osiemdziesięciu lat intensywnie pracuje nad właściwościami i możliwościami włókno-cementu.

Źródło: CORE PR

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.