Teraz kupisz profile aluminiowe on-line!

10 sierpnia 2012

yawal_logo_mini

     W sierpniu rozpoczął działalność nowy sklep internetowy profili aluminiowych pod marką ALWOOD. Bogata i różnorodna oferta sklepu zawiera aluminiowe profile standardowe, profile meblowe wraz z akcesoriami oraz aluminiowe parapety zewnętrzne wraz z ich zakończeniami.

     Oferta sklepu skierowana jest do klientów biznesowych zainteresowanych wykorzystaniem wypracowanych przez firmę rozwiązań opartych na nowoczesnych technologiach obróbki aluminium. Produkty w sklepie dostępne są w długościach standardowych wraz z możliwością docięcia ich na miarę.
     Aluminiowe profile standardowe do budowy konstrukcji lub produkcji detali, stosowane są w wielu gałęziach przemysłu. W ofercie e-sklepu można znaleźć m.in. rury okrągłe, różnego rodzaju kształtowniki i kątowniki, a także ceowniki, teowniki czy płaskowniki.
     Systemy aluminiowe ALWOOD do drzwi przesuwnych przeznaczone są do zabudowy szaf wnękowych, produkcji mebli i lekkich drzwi przesuwnych do oddzielania części pomieszczeń. Oferowane są dwa kompletne systemy profili aluminiowych i akcesoriów Alu 10 i Alu 18, niezbędnych do zmontowania szafy.
     Sklep oferuje także parapety wykonane z tłoczonego aluminium oraz parapety gięte z arkuszy blachy aluminiowej. Stopy aluminium z którego wykonane są parapety pozwalają na stosowanie różnych struktur, kolorów i efektów malowania. Dostępne są również uniwersalne zakończenia wykonane z tworzywa sztucznego lub aluminiowe w kolorze parapetu. Zakończenia parapetów są dostosowywane do wymogów odbiorcy.
     Serwis jest niezwykle funkcjonalny, dzięki czemu zakupy stanowić będą nieskomplikowany proces dla potencjalnych klientów. Strona jest ponadto bardzo intuicyjna, a tym samym łatwa w obsłudze.
     Aktualnie ALWOOD oferuje dostawę zamówienia złożonego w sklepie internetowym poprzez usługi kurierskie lub transportem tradycyjnym. Możliwy jest także odbiór osobisty towaru.

alwood_esklep_art01

Źródło: RedPen

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.