Budujemy domy

bud4

     Budujemy domy Schwabenhaus Polska to firma, która buduje nowoczesne domy energooszczędne i ekologiczne na działce inwestora. Buduje także oszczędnie, bo... szybko. Dom Schwabenhaus w stanie surowym zamkniętym powstaje w 5 dni.

     Firma Schwabenhaus powstała w 1966 roku i buduje swoje domy dla wymagających klientów, w Niemczech, Szwajcarii i Luksemburgu, a bud2od 2006 roku także Polsce. 8 września 2006 roku w Sadach przy ulicy Jagodowej 11 koło Poznania otwarto pierwszy w naszym kraju Dom Wzorcowy Schwabenhaus. Tam też najłatwiej uzyskać wszelkie informacje o domach Schwabenhaus i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie pytania oraz wątpliwości. Schwabenhaus Polska może zaproponować swoimklientom tak różnorodne projekty domów, że w tej ofercie zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. Ważne również jest i to, że inwestor może projekty te modyfikować, dostosowywać do własnych potrzeb i upodobań. To inwestor – na przykład – decyduje o instalacji elektrycznej, ustala na jakiej wysokości mają być zamontowane kontakty i ile ich ma być w pomieszczeniu. Schwabenhaus niczego nie narzuca.

     Domy Schwabenhaus budowane są na działce inwestora na przygotowanej płycie fundamentowej lub piwnicy. Oczywiście, projekt płyty dostarcza Schwabenhaus, firma ta może również wskazać wykonawcę, tak by inwestor nie miał z tym najmniejszych kłopotów. Elementy domu Schwabenhaus wykonywane są zgodnie z projektem i życzeniami inwestoraw fabryce w Heringen (inwestor na miejscu dokonuje ostatecznych ustaleń), a następnie przywożone są na plac budowy.Tutaj kilkuosobowa grupa fachowców potrafi dom średniej wielkości w stanie surowym zamkniętym wybudować w 5 dni. Dom „prawie wykończony” powstaje w 5 tygodni, a gotowy do zamieszkania (opcja „pod klucz”) choć trudno w to uwierzyć w 12 tygodni.

bud1     Nasze domy – mówi Andrzej Śmigielski, szef poznańskiego oddziału Schwabenhaus Polska mają certyfikaty ekologiczne i „bio”, co oznacza, iż są to domy zdrowe. Wykorzystujemy materiały wewnątrz i na zewnątrz budynku renomowanychfirm niemieckich spełniające najbardziej wymagające europejskie normy jakościowe, nasze domy budowane są według najnowocześniejszych technologii. Elementy naszych domów powstają w Niemczech, ale inwestor nie musi się obawiać zmian kursów walut - w Schwabenhaus Polska ustalona cena jest GWARANTOWANA. Nie należy również zapominać o tym, że udzielamy 30 -letniej gwarancji na konstrukcję budynku. Domy Schwabenhaus są energooszczędne i mogą pochwalić się certyfikatem BIO-Haus, jako jedyna tego typu firma w Niemczech.

     Obecnie w standardzie domy Schwabenhaus wyposażone są w pompę ciepła i rekuperator. Przypomnijmy korzystając z pompy ciepła i rekuperacji czyli ciepła z wnętrza ziemi można liczyć na znaczną oszczędność kosztów energii i uniezależnienie się od wciąż rosnącychcen gazu, oleju opalowego, węgla itp. Można także być dumnym z faktu, że nasz dom kupiony w Schwabenhaus jest bezpieczny dla środowiska naturalnego, bowiem charakteryzuje się zerową emisją dwutlenku węgla do atmosfery. Ściany domu Schwabenhaus mają grubość 29 cm i mogą się pochwalić współczynnikiem energooszczędności U=0,14W/m2K. To oznacza, że ściana domu firmy Schwabenhaus izoluje znacznie lepiej niż konwencjonalnie wymurowane ściany z cegieł. Żaden murowany dom nie dorówna pod tym względem ofercie Schwabenhaus, nie zatrzyma tyle ciepła w budynku, nie jest tak oszczędny. Podsumowując energooszczędny dom powstaje w stanie surowym zamkniętym w 5 dni, inwestor może dowolnie zmieniać wybrany projekt, ma gwarantowaną cenę i świadomość, że dobrze zainwestował swoje pieniądze.

Źródło: www.schwabenhaus.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.