SCHWABENHAUS– dom ekologiczny

24 lutego 2012

21_thumb_5

     Po rewolucji energetycznej z jesieni 2011,wytwórca domów gotowych z niemieckiego Heringen rozpoczyna rok 2012 bardzo mocnym akcentem. Jako jedyne niemieckie przedsiębiorstwo SCHWABENHAUS oferuje standartowo ”dom ekologiczny” – „BIO -dom”.

     Co raz więcej ludzi zwraca wzmożoną uwagę na swoje zdrowie. Sport, ruch na świeżym powietrzu oraz świadomy sposób odżywiania się wywierają wpływ na ekologiczny styl życia, który w międzyczasie silnie zakotwiczył się w świadomości szerokich warstw społeczeństwa. Także i w świecie budowy domów temat ten nabiera co raz większego znaczenia: architekci i inwestorzy kładą szczególny nacisk na trwałość oraz zdrowe budownictwo, oszczędzające naturalne zasoby.

     Ekologiczne podejście panuje już od wielu lat TrwTrwały + zdrowy Bio Dom w SCHWABENHAUS w zakresie budowy domów. Przodujemy pod względem innowacyjnych koncepcji domów i jesteśmy pionierami w branży, stąd naszymi domami jedno- i dwurodzinnymi wskazujemyschwabenhaus_biodom_DO_DRUKU_kopia drogę zdrowego i przyjaznego dla środowiska budowania domów oraz spędzania w nich życia. I właśnie dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego - kombinację złożoną z innowacyjnej techniki domowej i grzewczej, stosowania trwałych materiałów budowlanych oraz zdrowych materiałów wykończeniowych.

     BIO - dom SCHWABENHAUS Fantastyczna jest przy tym sytuacja, że każdy inwestor może budować ekologiczny dom SCHWABENHAUS! Trwałość – w zgodzie z przyrodą i środowiskiem, mówi Andrzej Śmigielski, szef poznańskiego oddziału Schwabenhaus Polska. Trwałość materiałów użytych do budowy domu i jego wykończenia, mamy tu na myśli materiały budowlane, to jedna z istotnych cech upoważniających do stosowania terminu „BIO - dom” – „dom ekologiczny”. - nie ma trwałości bez stosowania odpowiednich materiałów budowlanych - ekologiczne materiały budowlane to surowce odnawialne - surowce chroniące zasoby oraz surowce, które przy możliwie niskim zużyciu energii znajdują zastosowanie jako materiał budowlany, po przeprowadzonym procesie ich uszlachetnienia - zastosowanie innowacyjnych technik domowych i grzewczych - ochrona ważnych zasobów dzięki rezygnacji z paliw kopalnych - zastosowanie odtwarzalnych rodzajów energii - wyeliminowanie wydzielania się CO2 Akcja oszczędzająca wiele tysięcy Euro Do wprowadzenia na rynek jakiegoś fantastycznego produktu wymagana jest również fantastyczna akcja. Nasi inwestorzy zyskają w okresie od 1. marca do 30. kwietnia 2012 ryczałtowy upust w wysokości 28.000 zł dla swego domu SCHWABENHAUS.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.