MONTERIADA2023 – wielkie budowlane emocje za nami! Podsumowanie wydarzenia

13 lutego 2023

fotZa nami MONTERIADA 2023 na targach BUDMA w Poznaniu. Przez cztery dni stoisko wydarzenia tętniło życiem.Dzięki pokazom dobrego montażu i ekspozycji produktów,uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, które pozwalają oszczędzać cenną energię.

Wszystko w zielonych barwach i zgodnie z hasłem: Zadbaj o ciepły dom! Co działo się podczas MONTERIADY 2023?

 

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią MONTERIADA powróciła do programu targów BUDMA i był to powrót w wielkim stylu. W tym roku odbyła się już 6-sta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, organizowanego przez Związek POiD wraz z Partnerami. MONTERIADA to prawdziwe święto dobrego montażu i solidna porcja praktycznej budowlanej wiedzy dla wszystkich, którzy budują i remontują dom – zarówno profesjonalistów, jak i inwestorów indywidualnych.

Jak dobrze budować i remontować?

Na stoisku MONTERIADY 2023 można było oglądać cykliczne pokazy dobrego montażu produktów Partnerów wydarzenia – wiodących firm z polskiej branży stolarki budowlanej: Aluplast, DEWALT, Glasslift, Hörmann, Klimas Wkręt-met, Lahti Pro, Nyxon, Proventuss, Selena, Soudal, Stalprodukt-Zamość, WIŚNIOWSKI.Okna, drzwi i brama garażowa montowane były przez profesjonalnych monterów, przy użyciu najlepszych akcesoriów, systemów montażowych, narzędzi oraz ubrań ochronnych.

Firma Aluplast zaprezentowała montaż systemu drzwi unoszono-przesuwnych HST 85 mm przy użyciu mini żurawia BG Lift M060Glasslift. FirmaHörmann–segmentową bramę garażową LPU 42, Stalprodukt-Zamość – drzwi zewnętrzne 85 Premium Plus i drzwi zewnętrzne 72 Premium, zaś firma WIŚNIOWSKI – okno aluminiowe FUTURO MB-79 i okno PVC PRIMO 82.Rozwiązania te montowane były z użyciem wkrętów, kotew i zamocowań ramowych Klimas Wkręt-met,belek montażowychNyxon, systemu montażu Tytan WINS od Selenai systemu montażu SoudalWindow System odSoudal. Do zabezpieczenia stolarki przy montażu posłużyłafolia w płynie Vi-Pro® Liquid Foil odProventuss. Monterzy ubrani byli natomiast w profesjonalne ubrania robocze Lahti Pro i korzystali z narzędzi DEWALT.Budowlane emocje podgrzewał dodatkowo komentarz w wykonaniu Irka Bieleninika, który odwoływał się do własnychdoświadczeń związanych z budową domu.

Ciepły dom z nowoczesnymi produktami

Stoisko MONTERIADY 2023 pulsowało w rytmie pokazów montażu, które przyciągały tłumy uczestników. Pokazy, komentowane na żywo przez ekspertów firm i Irka Bieleninika, można było oglądać przy poszczególnych otworach montażowych, a wszystkie detale prac instalacyjnych widoczne były również na żywo na ekranach. Dla monterów, sprzedawców produktów budowlanych i architektów przygotowano także specjalną przestrzeń: strefę dobrego montera i strefę biznesową, gdzie mogli oni porozmawiać z ekspertami przedsiębiorstw, zapisać się szkolenia oraz poznać pełną ofertę produktową.

Bardzo dużym zainteresowanie cieszyła się też stała, interaktywna ekspozycja produktów Partnerów MONTERIADY 2023 i firm członkowskich Związku POiD, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzenia. Można tam było zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniamioraz sprawdzić, jak działają. Dzięki temu, nowoczesne wyroby, które pozwalają zadbać o ciepły dom i oszczędzać cenną energię nie miały przed odwiedzającymi MONTERIADĘ 2023 żadnych tajemnic.

W środę 1 lutego na stoisku wydarzenia odbyło się natomiast spotkanie z udziałem przedstawicieli firmczłonkowskich POiD, reprezentantów instytucji branżowych, dziennikarzy, producentów, dostawców, ekspertów i architektów. Była to doskonała okazja do rozmów o nadchodzących wyzwaniach i przyszłości branży stolarki budowlanej w Polsce.

Dziękujemy za udział w MONTERIADZIE 2023 i już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję wydarzenia na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęciowych relacji z MONTERIADY 2023 na:

https://www.facebook.com/events/385083617167894/?post_id=400929478916641&view=permalink

***

MONTERIADĘ 2023 w charakterze Patronów Merytorycznych wsparli: Instytut Techniki Budowlanej, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA i Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowały redakcje: Bramy21.pl, Budnet.pl, Budowa.org, Budowlanematerialy.eu, Budownictwob2b.pl, Budownictwo.co, Budownictwo.org, Budujemy Dom, Dom Idealny, Domszytynamiare.pl, Drzwi21.pl, Ekspert Budowlany, Kupdom.com.pl, Ładny Dom, Ladnydom.pl, Manager Report, Monter Stolarki, Murator, Muratorplus.pl, Obud.pl, Okna21.pl, Okno Kwartalnik, Oknonet.pl, Pasywny-budynek.pl, RBT Magazyn, Stolarkabudowlana.eu, Stolarstwo.org, Świat Aluminium, Świat Szkła, Teraz-srodowisko.pl, Wybudujemy.pl

Żródło: Aveex Sp. z o.o.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.