Osiedle Świerkowe Tarasy

17 października 2015

images thumb

Osiedle Świerkowe Tarasy to jedne z ciekawych adresów na mapie Poznania. Chronos w tej inwestycji proponuje mieszkania zlokalizowane wśród terenów zielonych oraz w bliskim sąsiedztwie obiektów rekreacyjnych.

 

Piąty etap Osiedla Świerkowe Tarasy obejmuje nowe „M” o metrażach od 75 do 85 m2. Mieszkania składają się z pięciu przestronnych pomieszczeń, do każdego nich przyporządkowano balkon lub ogród. Osiedle jest usytuowane w miejscowości Rabowice (dzielnica Swarzędz).

Nowa inwestycja Chronos Development spełni oczekiwania osób, które pragną mieszkać w bliskim sąsiedztwie natury. Niedaleko obiektu znajdują się parki, jeziora, a całość osiedla jest położona w otoczeniu malowniczych świerków. Wielbiciele aktywnego wypoczynku również mają powody do zadowolenia – w pobliżu nieruchomości działają liczne placówki rekreacyjne, na przykład hale sportowe, basen czy kort tenisowy.

Osiedle Świerkowe Tarasy urzeka swoją nowoczesną architekturą. Kameralna inwestycja zapewnia przyszłym lokatorom prywatność, a funkcjonalne lokale to gwarancja komfortu na co dzień. Deweloper posiada w swojej ofercie mieszkania spełniające wymagania programu MdM.

Chronos Development zapewnia potencjalnym klientom pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego na wymarzone cztery kąty. Dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami z dziedziny finansowania nieruchomości klienci firmy nie muszą martwić się o to, czy uda im się kupić własne lokum.

Źródło: dopoznania.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.