Osiedle Świerkowe Tarasy

17 października 2015

images thumb

Osiedle Świerkowe Tarasy to jedne z ciekawych adresów na mapie Poznania. Chronos w tej inwestycji proponuje mieszkania zlokalizowane wśród terenów zielonych oraz w bliskim sąsiedztwie obiektów rekreacyjnych.

 

Piąty etap Osiedla Świerkowe Tarasy obejmuje nowe „M” o metrażach od 75 do 85 m2. Mieszkania składają się z pięciu przestronnych pomieszczeń, do każdego nich przyporządkowano balkon lub ogród. Osiedle jest usytuowane w miejscowości Rabowice (dzielnica Swarzędz).

Nowa inwestycja Chronos Development spełni oczekiwania osób, które pragną mieszkać w bliskim sąsiedztwie natury. Niedaleko obiektu znajdują się parki, jeziora, a całość osiedla jest położona w otoczeniu malowniczych świerków. Wielbiciele aktywnego wypoczynku również mają powody do zadowolenia – w pobliżu nieruchomości działają liczne placówki rekreacyjne, na przykład hale sportowe, basen czy kort tenisowy.

Osiedle Świerkowe Tarasy urzeka swoją nowoczesną architekturą. Kameralna inwestycja zapewnia przyszłym lokatorom prywatność, a funkcjonalne lokale to gwarancja komfortu na co dzień. Deweloper posiada w swojej ofercie mieszkania spełniające wymagania programu MdM.

Chronos Development zapewnia potencjalnym klientom pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego na wymarzone cztery kąty. Dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami z dziedziny finansowania nieruchomości klienci firmy nie muszą martwić się o to, czy uda im się kupić własne lokum.

Źródło: dopoznania.pl

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.