Osiedle Świerkowe Tarasy

17 października 2015

images thumb

Osiedle Świerkowe Tarasy to jedne z ciekawych adresów na mapie Poznania. Chronos w tej inwestycji proponuje mieszkania zlokalizowane wśród terenów zielonych oraz w bliskim sąsiedztwie obiektów rekreacyjnych.

 

Piąty etap Osiedla Świerkowe Tarasy obejmuje nowe „M” o metrażach od 75 do 85 m2. Mieszkania składają się z pięciu przestronnych pomieszczeń, do każdego nich przyporządkowano balkon lub ogród. Osiedle jest usytuowane w miejscowości Rabowice (dzielnica Swarzędz).

Nowa inwestycja Chronos Development spełni oczekiwania osób, które pragną mieszkać w bliskim sąsiedztwie natury. Niedaleko obiektu znajdują się parki, jeziora, a całość osiedla jest położona w otoczeniu malowniczych świerków. Wielbiciele aktywnego wypoczynku również mają powody do zadowolenia – w pobliżu nieruchomości działają liczne placówki rekreacyjne, na przykład hale sportowe, basen czy kort tenisowy.

Osiedle Świerkowe Tarasy urzeka swoją nowoczesną architekturą. Kameralna inwestycja zapewnia przyszłym lokatorom prywatność, a funkcjonalne lokale to gwarancja komfortu na co dzień. Deweloper posiada w swojej ofercie mieszkania spełniające wymagania programu MdM.

Chronos Development zapewnia potencjalnym klientom pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego na wymarzone cztery kąty. Dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami z dziedziny finansowania nieruchomości klienci firmy nie muszą martwić się o to, czy uda im się kupić własne lokum.

Źródło: dopoznania.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.