Postępy w realizacji domów w Luboniu

24 stycznia 2015

amber 1Poszukując własnych czterech kątów w podpoznańskim Luboniu, warto zwrócić uwagę na domy przy ul. 11 Listopada – propozycję spółki Amber Haus. W ofercie znajdują się domy w zabudowie bliźniaczej z przynależnymi do nich ogródkami. Inwestycja łączy w sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne i funkcjonalność.

Zakończenie prac budowlanych zostało zaplanowane na koniec marca. Obecnie wykonywana jest droga, parkingi oraz tarasy z kostki betonowej. W sprzedaży zostały dwa domy o powierzchni 139 m2. Każdy z nich posiada poddasze użytkowe wielkości 65 m2, które kosztuje nabywcę równe 0zł.

Amber Haus wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i stara się sprostać rozmaitym wymaganiom. Warto odwiedzić Biuro Sprzedaży i skorzystać z możliwości indywidualnych ustaleń. Deweloper oferuje dodatkowe wyposażenie: kominek, układ solarny, podgrzewaną podłogę, odkurzacz centralny oraz udogodnienia elektryczne. Istnieje również możliwość podłączenia super szybkiego Internetu przyłączem światłowodowym. 

Źródło: DOPOZNANIA.PL

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.