Postępy w realizacji domów w Luboniu

24 stycznia 2015

amber 1Poszukując własnych czterech kątów w podpoznańskim Luboniu, warto zwrócić uwagę na domy przy ul. 11 Listopada – propozycję spółki Amber Haus. W ofercie znajdują się domy w zabudowie bliźniaczej z przynależnymi do nich ogródkami. Inwestycja łączy w sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne i funkcjonalność.

Zakończenie prac budowlanych zostało zaplanowane na koniec marca. Obecnie wykonywana jest droga, parkingi oraz tarasy z kostki betonowej. W sprzedaży zostały dwa domy o powierzchni 139 m2. Każdy z nich posiada poddasze użytkowe wielkości 65 m2, które kosztuje nabywcę równe 0zł.

Amber Haus wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i stara się sprostać rozmaitym wymaganiom. Warto odwiedzić Biuro Sprzedaży i skorzystać z możliwości indywidualnych ustaleń. Deweloper oferuje dodatkowe wyposażenie: kominek, układ solarny, podgrzewaną podłogę, odkurzacz centralny oraz udogodnienia elektryczne. Istnieje również możliwość podłączenia super szybkiego Internetu przyłączem światłowodowym. 

Źródło: DOPOZNANIA.PL

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.