Postępy w realizacji domów w Luboniu

24 stycznia 2015

amber 1Poszukując własnych czterech kątów w podpoznańskim Luboniu, warto zwrócić uwagę na domy przy ul. 11 Listopada – propozycję spółki Amber Haus. W ofercie znajdują się domy w zabudowie bliźniaczej z przynależnymi do nich ogródkami. Inwestycja łączy w sobie nowoczesne rozwiązania architektoniczne i funkcjonalność.

Zakończenie prac budowlanych zostało zaplanowane na koniec marca. Obecnie wykonywana jest droga, parkingi oraz tarasy z kostki betonowej. W sprzedaży zostały dwa domy o powierzchni 139 m2. Każdy z nich posiada poddasze użytkowe wielkości 65 m2, które kosztuje nabywcę równe 0zł.

Amber Haus wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i stara się sprostać rozmaitym wymaganiom. Warto odwiedzić Biuro Sprzedaży i skorzystać z możliwości indywidualnych ustaleń. Deweloper oferuje dodatkowe wyposażenie: kominek, układ solarny, podgrzewaną podłogę, odkurzacz centralny oraz udogodnienia elektryczne. Istnieje również możliwość podłączenia super szybkiego Internetu przyłączem światłowodowym. 

Źródło: DOPOZNANIA.PL

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.