SGI buduje osiedle Moja Malta

01 lutego 2015

moja malta tubFirma SGI rozpoczyna nową inwestycję mieszkaniową Moja Malta w Poznaniu. Na działce przy ul. Warszawskiej powstanie kompleks złożony z dwóch budynków o zróżnicowanych wysokościach. Na klientów będzie czekać ponad 200 lokali o powierzchniach zaczynających się od 36 mkw.

Autorem projektu osiedla jest poznańska Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich. Budowa Mojej Malty rozpocznie się w pierwszym kwartale 2015, a data jej zakończenia przewidywana jest pierwszy kwartał 2017 roku. Pierwszy z budynków, które staną na osiedlu, wyróżnia kaskadowa budowa z dominującą częścią jedenastokondygnacyjną oraz dwie niższe ośmino- i sześciokondygnacyjne. Drugi budynek będzie miał 14 kondygnacji. – Osiedle Moja Malta zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią nowoczesną architekturę, chcą mieszkać niedaleko centrum, ale także korzystać z uroków terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się bowiem liczne tereny rekreacyjne i sportowe, największy w Polsce aqua park oraz jezioro Maltańskie, które mieszkańcy z wyższych kondygnacji będą mogli podziwiać ze swoich okien – komentuje Romuald Stachowiak, prezes zarządu SGI. Ceny mieszkań zaczynają się od 5,4 tys zł za 1 mkw. Powierzchnie kawalerek zaczynają się od 36 mkw., mieszkań dwupokojowych mieszczą się w przedziale 45-60 mkw., a trzy- i czteropokojowych zaczynają się od 60 mkw.

Źródło: EurobuildCEE

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.