9 - 26 czerwca mieszkania nawet 20 000 zł taniej!

09 czerwca 2014

promocja Family House tubCzas przed wakacjami to doskonały moment dla osób, które myślą o zakupie mieszkania. Ciekawą ofertę prezentuje spółka Family House, która przygotowała specjalną promocję cenową na realizowane inwestycje.

Od 9 do 26 czerwca mieszkania na osiedlu Leśnym w Czapurach można zakupić w ofercie pozwalającej zaoszczędzić nawet 20 000 zł, które można wykorzystać na przykład na urządzenie mieszkania. W ofercie są między innymi mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 dostępne już od 162 000 zł netto, natomiast 4 pokojowe mieszkania z ogrodem zakupić będzie można już od 222 000 zł netto.

Jednocześnie każdy kto zdecyduje się na rezerwacje mieszkania w KORALIKU przy ul. Czeremchowej w Poznaniu miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej otrzyma gratis. Dodatkowo dla gotówkowych klientów przy wpłacie 90% wartości mieszkania Family House przygotowało rabat w wysokości 10 000 zł na urządzenie mieszkania.

Co ważne, inwestycja spółki zlokalizowana w Poznaniu spełnia wymogi rządowego Programu Mieszkanie dla Młodych, bowiem cena m2 rozpoczyna się już od 3680 zł netto. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku os. Leśnego IV etap III w Czapurach, gdzie ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się już od 2500 zł netto.

promocja Family House

Źródło: Family House

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.