Osiedle Widokowe - koniec I etapu

16 kwietnia 2014

BGR tubDobiega końca budowa I etapu Osiedla Widokowego w Obornikach. BGR Deweloper rozpoczął realizacje inwestycji wiosną zeszłego roku i do tej pory w ramach przedsięwzięcia powstało 46 lokali mieszkalnych - 2 i 3 pokojowych, o powierzchni od 48 – 67m². Już w czerwcu zostaną oddane pierwsze mieszkania do użytku właścicieli!

W chwili obecnej trwa wyprzedaż ostatnich lokali, w związku z czym cena za m² wynosi jedynie 3350zł brutto. W ramach oferty, inwestor oprócz standardu deweloperskiego, proponuje swoim lokatorom wykończenie pod klucz w trzech wariantach kolorystycznych. Dodatkowo warto wspomnieć, iż wszystkie mieszkania spełniają warunki programu kredytowego Mieszkanie dla Młodych.

BGR osiedle widokowe CAM2 v4

Atutami oferty są między innymi bezpłatne miejsca postojowe, ogródki nawet o powierzchni 210m2, oraz przynależne do wszystkich mieszkań komórki lokatorskie. Ponadto, atrakcyjne położenie przedsięwzięcia w obrębie Aglomeracji Poznańskiej, łączy w sobie możliwość odpoczynku, a także umożliwia mieszkańcom korzystanie z wielkomiejskich rozrywek i usług. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie inwestycji www.osiedlewidokowe.pl.

KupDOM

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.