Osiedle Widokowe - koniec I etapu

16 kwietnia 2014

BGR tubDobiega końca budowa I etapu Osiedla Widokowego w Obornikach. BGR Deweloper rozpoczął realizacje inwestycji wiosną zeszłego roku i do tej pory w ramach przedsięwzięcia powstało 46 lokali mieszkalnych - 2 i 3 pokojowych, o powierzchni od 48 – 67m². Już w czerwcu zostaną oddane pierwsze mieszkania do użytku właścicieli!

W chwili obecnej trwa wyprzedaż ostatnich lokali, w związku z czym cena za m² wynosi jedynie 3350zł brutto. W ramach oferty, inwestor oprócz standardu deweloperskiego, proponuje swoim lokatorom wykończenie pod klucz w trzech wariantach kolorystycznych. Dodatkowo warto wspomnieć, iż wszystkie mieszkania spełniają warunki programu kredytowego Mieszkanie dla Młodych.

BGR osiedle widokowe CAM2 v4

Atutami oferty są między innymi bezpłatne miejsca postojowe, ogródki nawet o powierzchni 210m2, oraz przynależne do wszystkich mieszkań komórki lokatorskie. Ponadto, atrakcyjne położenie przedsięwzięcia w obrębie Aglomeracji Poznańskiej, łączy w sobie możliwość odpoczynku, a także umożliwia mieszkańcom korzystanie z wielkomiejskich rozrywek i usług. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie inwestycji www.osiedlewidokowe.pl.

KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.