Osiedle Widokowe - koniec I etapu

16 kwietnia 2014

BGR tubDobiega końca budowa I etapu Osiedla Widokowego w Obornikach. BGR Deweloper rozpoczął realizacje inwestycji wiosną zeszłego roku i do tej pory w ramach przedsięwzięcia powstało 46 lokali mieszkalnych - 2 i 3 pokojowych, o powierzchni od 48 – 67m². Już w czerwcu zostaną oddane pierwsze mieszkania do użytku właścicieli!

W chwili obecnej trwa wyprzedaż ostatnich lokali, w związku z czym cena za m² wynosi jedynie 3350zł brutto. W ramach oferty, inwestor oprócz standardu deweloperskiego, proponuje swoim lokatorom wykończenie pod klucz w trzech wariantach kolorystycznych. Dodatkowo warto wspomnieć, iż wszystkie mieszkania spełniają warunki programu kredytowego Mieszkanie dla Młodych.

BGR osiedle widokowe CAM2 v4

Atutami oferty są między innymi bezpłatne miejsca postojowe, ogródki nawet o powierzchni 210m2, oraz przynależne do wszystkich mieszkań komórki lokatorskie. Ponadto, atrakcyjne położenie przedsięwzięcia w obrębie Aglomeracji Poznańskiej, łączy w sobie możliwość odpoczynku, a także umożliwia mieszkańcom korzystanie z wielkomiejskich rozrywek i usług. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie inwestycji www.osiedlewidokowe.pl.

KupDOM

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.