Ataner wspiera młodych artystów

27 września 2013

Boznicza Ataner tubCoraz więcej firm nawiązuje relacje ze sztuką. Wspierając kulturalną działalność promują młodych artystów i ich działalność. Kultura łagodzi obyczaje. Także poznański Ataner postanowił poflirtować z modną obecnie dziedziną, jaką jest fotografia.

Do współpracy przy katalogu prezentującym nową inwestycję przy ul. Bóżniczej deweloper zaprosił młodą poznańską fotografkę – Jagodę Waśko. Podczas sesji fotograficznej powstały oryginalne czarno – białe zdjęcia oddające klimat Poznania, miejską atmosferę i piękno centrum. Obrazy nawiązują do hasła inwestycji – zamieszkaj w rytmie miasta. Planowana jest także wystawa zdjęć tak, by mogło obejrzeć je szersze grono odbiorców.

Zdjęcia Jagody Waśko są regularnie publikowane w mediach, np. zostały opublikowane dwukrotnie w miesięczniku FreshMag, w magazynie Kropka TV, w internetowym wydaniu czasopisma CKM i Tygodniku Noteckim, oraz zaprezentowane na wystawie "Tematy: Fotografia" i wystawie: Dni Ziemi Krzyskiej 2011. Jagoda regularnie robi zdjęcia na miejskich imprezach np. w klubach SQ czy Blue Note.

Boznicza Jagoda1Boznicza Jagoda3

Zdjęcia: Jagoda Waśko
Autor: Ataner

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.