Ataner wspiera młodych artystów

27 września 2013

Boznicza Ataner tubCoraz więcej firm nawiązuje relacje ze sztuką. Wspierając kulturalną działalność promują młodych artystów i ich działalność. Kultura łagodzi obyczaje. Także poznański Ataner postanowił poflirtować z modną obecnie dziedziną, jaką jest fotografia.

Do współpracy przy katalogu prezentującym nową inwestycję przy ul. Bóżniczej deweloper zaprosił młodą poznańską fotografkę – Jagodę Waśko. Podczas sesji fotograficznej powstały oryginalne czarno – białe zdjęcia oddające klimat Poznania, miejską atmosferę i piękno centrum. Obrazy nawiązują do hasła inwestycji – zamieszkaj w rytmie miasta. Planowana jest także wystawa zdjęć tak, by mogło obejrzeć je szersze grono odbiorców.

Zdjęcia Jagody Waśko są regularnie publikowane w mediach, np. zostały opublikowane dwukrotnie w miesięczniku FreshMag, w magazynie Kropka TV, w internetowym wydaniu czasopisma CKM i Tygodniku Noteckim, oraz zaprezentowane na wystawie "Tematy: Fotografia" i wystawie: Dni Ziemi Krzyskiej 2011. Jagoda regularnie robi zdjęcia na miejskich imprezach np. w klubach SQ czy Blue Note.

Boznicza Jagoda1Boznicza Jagoda3

Zdjęcia: Jagoda Waśko
Autor: Ataner

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.