Kolportaż KupDOM na skrzyżowaniach

28 sierpnia 2013

kolp1Kolejny numer tygodnika KupDom dostępny także w kolportażu na skrzyżowaniach. W tym tygodniu będzie to Most Teatralny i Most Dworcowy. W piątek 6 września, przed południem, oznakowani kolporteży będą rozdawać aktualne wydania tygodników KupDOM i KupAUTO w wymienionych punktach.

 

Zainteresowani wersją drukowaną naszego wydawnictwa, których ciągle nie brakuje, będą mogli otrzymać wymienione tytuły, na skrzyżowanich o dużym natężeniu ruchu w Poznaniu.

kolp2kolp3kolp4


Redakcja KupDOM.com.pl

 

 

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.