Kolportaż KupDOM na skrzyżowaniach

18 kwietnia 2013

kolp1Kolejny numer tygodnika KupDom dostępny także w kolportażu na skrzyżowaniach. W tym tygodniu będą to skrzyżowania ul.Hetmańska/ul.Głogowska i ul.Solna/ul.Garbary. W piątek 10 V, przed południem, oznakowani kolporteży będą rozdawać aktualne wydania tygodników KupDOM i KupAUTO w wymienionych punktach.

 

Zainteresowani wersją drukowaną naszego wydawnictwa, których ciągle nie brakuje, będą mogli otrzymać wymienione tytuły, na skrzyżowanich o dużym natężeniu ruchu w Poznaniu.

kolp2kolp3kolp4


Redakcja KupDOM.com.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.