Targi Budma 2013 otwarte

29 stycznia 2013

budma     W dniach 29 stycznia – 1 lutego 2013 r. roku Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. Na tegoroczną ekspozycję, która zajmie niemal cały teren wystawienniczy, złożą się: Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA, Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech, Targi CBS – Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness & SPA oraz Targi Branży Szklarskiej – GLASS,  tworząc synergię branż związanych bezpośrednio z budownictwem.
Honorowy patronat nad targami objął Minister Gospodarki – Janusz Piechociński oraz Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej – Sławomir Nowak.

Trendy z całego świata

Szeroka oferta wystawców, a także zainteresowanie i zaangażowanie środowiska związanego z branżą budowlaną, licznie uczestniczącego w targach, stworzy doskonałą przestrzeń do komunikacji istotnych i ważnych spraw gospodarczych związanych z budownictwem, jak i tych, mających wymiar społeczny.

Do Poznania przyjedzie ponad 1 000 wystawców z 35 państw m.in. z Austrii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

Setki nowości produktowych i najnowsze osiągnięcia technologiczne, które zostaną zaprezentowane w Poznaniu podczas bloku targów Budma, dadzą pełen obraz transformacji w podejściu do nowoczesnego budownictwa, bardziej ekologicznego i ekonomicznego, opartego na dobrych, funkcjonalnych oraz estetycznych rozwiązaniach przestrzennych, osiąganych dzięki świadomym decyzjom projektowym. Z kolei produkty wyróżnione Złotymi Medalami, stanowią inspirację dla odwiedzających targi profesjonalistów. Dzięki temu, jak również w wyniku współpracy z wystawcami oraz partnerami, styczniowe targi są drogowskazem ku innowacjom, a tym samym w znaczący sposób wpływają na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw na rynku krajowym i międzynarodowym, w oparciu o najnowsze trendy. Liczne konferencje, wystawy, prezentacje, pokazy i degustacje zbudują korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych w międzynarodowym gronie.

plan-ekspozycji

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.