Systemy roletowe

08 maja 2012

intrax

     INTRAX to producent wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych oraz bram rolowanych. Już od 10 lat działamy na rynku budowlanym, prężnie się rozwijając i nieustannie wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów.

     Staramy się wyprzedzać ich oczekiwania i oferować produkty najlepsze z możliwych. Każdy z nas chciałby, by jego dom stanowił ostoję spokoju i bezpieczeństwa. Gwarancją tego jest odpowiednie odseparowanie jego wnętrza od hałasu, niepożądanych wahań temperatury oraz przede wszystkim nieproszonych gości. Idealnym rozwiązaniem jest wybór rolet zewnętrznych z bogatej oferty naszej firmy. Proponujemy Państwu zarówno systemy natynkowe przeznaczone do zamontowania w gotowym już budownictwie, jak również innowacyjne rolety naokienne z możliwością zabudowy.

     Do wyboru mamy następujące typy rolet:intrax-zdjecie

 • natynkowe aluminiowe Standard oraz Rondo – różniące się kształtem:
  skrzynki ściętej pod kątem 45° bądź półokrągłej,
 • nakładane na okno, wykonane z PCV z rewizją od dołu (BeClever),
 • nakładane na okno, wykonane z PCV z rewizją od czoła (Exte),
 • aluminiowe Integro przeznaczone do montażu we wnęce muru, z rewizją od dołu.

     Oferujemy także moskitiery – zarówno te zintegrowane z roletami, jak i modele ramkowe. Stanowią one idealny sposób ochrony przed owadami, świetnie współgrający z roletami zewnętrznymi. Wszystkie rodzaje rolet dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki są Państwo w stanie stworzyć idealną aranżację elewacji Waszego domu.

     W naszej ofercie znajdują się również aluminiowe rolowane bramy garażowe oraz markizy. Te ostatnie to znakomite rozwiązanie umożliwiające odpowiednią osłonę tarasu przed intensywnym letnim słońcem. Markizy zapewnią Państwu miły cień, jak i estetyczny wygląd domu.

     Dostarczamy produkty nie tylko dobrze wykonane, ale jednocześnie w pełni funkcjonalne. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie automatyki sterującej roletami i bramami. Należą do nich m.in. różnego rodzaju napędy roletowe sterowane radiowo, które dzięki zastosowaniu zegarów umożliwiają np.  symulowanie obecności domowników przez automatyczne podnoszenie rolet czy dopasowanie stopnia opuszczenia rolet w zależności od ekspozycji słońca. Wkładamy całe nasze serce, aby dostarczać Państwu wysokiej jakości wyroby, mające służyć przez długie lata. Pomagają nam w tym nasi wieloletni partnerzy handlowi, zaopatrujący nas w poszczególne komponenty i materiały.

     Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami w dziedzinie automatyki oraz systemów roletowych. Należą do nich:

 • ALUPROF – największy polski dystrybutor systemów aluminiowych dla budownictwa,
 • SIMU – firma z niemal 60-letnim doświadczeniem w produkcji napędów roletowych i sterowników automatycznych,
 • BECLEVER – producent nowatorskiego rozwiązania w postaci systemu rolet naokiennych CleverBox,
 • EXTE – niemiecki wytwórca specjalizujący się w produkcji uniwersalnych skrzyń roletowych,
 • NICE – jedna z trzech największych światowych firm w branży automatyki domowej.

Proponujemy Państwu specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru rolet oraz fachową pomoc serwisową. Naszym nadrzędnym założeniem jest indywidualne i rzetelne podejście do każdego klienta oraz solidne wykonanie produktu końcowego.

Źródło:www.intrax-rolety.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.