Lepiko Developer - Słoneczna Promocja!!!

23 marca 2012

43_thumb_8

     Mamy przyjemność poinformować, iż w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami wiosną wprowadziliśmy SŁONECZNĄ PROMOCJĘ. Oferujemy wykończenie lokalu pod klucz za niepowtarzalnie niską cenę- 99 zł brutto/m2. To idealna okazja dla tych z Państwa , którzy cenią komfort, swój czas i pieniądze. Materiały użyte do wykończenia mieszkań pochodzą od znanych i cenionych producentów: Porta, Classen, Tubądzin, Koło, Opoczno, Caparol. Dodatkowo, Klientom dokonującym zakupu lokalu w wersji deweloperskiej architekt wnętrz zaprojektuje mieszkanie marzeń - bezpłatnie!
Projektant zaplanuje układ mieszkania oraz jego wystój dostosowany odpowiednio do potrzeb Klienta i jego stylu życia.

 

 

     Nie zastanawiaj się więc zbyt długo- promocja jest ograniczona! Zamieszkaj z dala od zgiełku miasta z szybkim dojazdem do centrum! Odwiedź nas podczas targów mieszkaniowych w Hali Arena 14-15 kwietnia i dowiedz się więcej! Stanowisko 23 a! Czekamy właśnie na Ciebie!

Źródło: Lepiko Developer

 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.