Lepiko Developer - Słoneczna Promocja!!!

23 marca 2012

43_thumb_8

     Mamy przyjemność poinformować, iż w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami wiosną wprowadziliśmy SŁONECZNĄ PROMOCJĘ. Oferujemy wykończenie lokalu pod klucz za niepowtarzalnie niską cenę- 99 zł brutto/m2. To idealna okazja dla tych z Państwa , którzy cenią komfort, swój czas i pieniądze. Materiały użyte do wykończenia mieszkań pochodzą od znanych i cenionych producentów: Porta, Classen, Tubądzin, Koło, Opoczno, Caparol. Dodatkowo, Klientom dokonującym zakupu lokalu w wersji deweloperskiej architekt wnętrz zaprojektuje mieszkanie marzeń - bezpłatnie!
Projektant zaplanuje układ mieszkania oraz jego wystój dostosowany odpowiednio do potrzeb Klienta i jego stylu życia.

 

 

     Nie zastanawiaj się więc zbyt długo- promocja jest ograniczona! Zamieszkaj z dala od zgiełku miasta z szybkim dojazdem do centrum! Odwiedź nas podczas targów mieszkaniowych w Hali Arena 14-15 kwietnia i dowiedz się więcej! Stanowisko 23 a! Czekamy właśnie na Ciebie!

Źródło: Lepiko Developer

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.