Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami

22 marca 2012

domek     Już wkrótce – 30 marca – po raz kolejny będziemy obchodzić Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami – święto grupy zawodowej, której przedstawiciele każdego dnia świadczą usługi tysiącom osób poszukujących i oferujących nieruchomości oraz zawierającym umowy sprzedaży lub wynajmu mieszkań, domów, działek lub nieruchomości komercyjnych. Tegoroczne obchody święta odbywają się pod auspicjami portalu nieruchomościowego – domy.pl. Patronat nad świętem sprawuje również Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

 

     Przypadający na 30 marca Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami jest świętem ustanowionym w 2010 roku wolą pośredników w obrocie nieruchomościami z inicjatywy Melog.com – wydawcy serwisów nieruchomościowych, m.in. domy.pl i oferty.net. Data święta jest nawiązaniem do jednej z najsłynniejszych w dziejach świata transakcji na rynku nieruchomości – sprzedaży w 1867 roku przez Rosję Stanom Zjednoczonym terytorium Alaski, w której brał udział Polak, gen. Włodzimierz Bonawentura Krzyżanowski, brat cioteczny Fryderyka Chopina. Będąca przedmiotem transakcji nieruchomość mierzyła 1,6 mln km2 powierzchni a jej wartość opiewała na astronomiczną wówczas kwotę 7,2 miliona dolarów.

Źródło: oferty.net

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.