Poznańskie Targi Mieszkań i Domów – już za nami

06 marca 2012
Targi__wiosna_2012_012

     W dniach 3-4 marca 2012r. w Poznaniu odbyły się Targi Mieszkań i Domów. Tegoroczne Targi odbyły się pod hasłem "Wiosenne Nowości Targowe". Przedsięwzięcie stało się okazją dla tych, którzy myślą o kupnie nowego domu czy mieszkania, bowiem w jednym miejscu i czasie można było zapoznać się z szeroką gamą ofert aż 120 wystawców z Poznania jak i okolic.

Targi__wiosna_2012_015     W miniony weekend wspomniane Targi, odwiedziła rekordowa ilość osób, co niewątpliwie ucieszyło samych wystawców jak i ich organizatora firmę Nowy Adres S.A. Dla odwiedzających halę nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawcy przygotowali szereg ofert w promocyjnych cenach, co niewątpliwie wyróżniało znacząco tę akcję na tle konkurencyjnych imprez branżowych.

     Dodatkowo by uatrakcyjnić przedsięwzięcie organizatorzy imprezy zaprosili do współpracy specjalistów zakresu lokalnego rynku nieruchomości oraz finansistów, którzy na specjalnie przygotowanych, bezpłatnych szkoleniach, wyjaśniali odwiedzającym wszelakie niejasności jakie można napotkać przy zakupie nieruchomości.

(AK)

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.