Poznańskie Targi Mieszkań i Domów – już za nami

06 marca 2012
Targi__wiosna_2012_012

     W dniach 3-4 marca 2012r. w Poznaniu odbyły się Targi Mieszkań i Domów. Tegoroczne Targi odbyły się pod hasłem "Wiosenne Nowości Targowe". Przedsięwzięcie stało się okazją dla tych, którzy myślą o kupnie nowego domu czy mieszkania, bowiem w jednym miejscu i czasie można było zapoznać się z szeroką gamą ofert aż 120 wystawców z Poznania jak i okolic.

Targi__wiosna_2012_015     W miniony weekend wspomniane Targi, odwiedziła rekordowa ilość osób, co niewątpliwie ucieszyło samych wystawców jak i ich organizatora firmę Nowy Adres S.A. Dla odwiedzających halę nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawcy przygotowali szereg ofert w promocyjnych cenach, co niewątpliwie wyróżniało znacząco tę akcję na tle konkurencyjnych imprez branżowych.

     Dodatkowo by uatrakcyjnić przedsięwzięcie organizatorzy imprezy zaprosili do współpracy specjalistów zakresu lokalnego rynku nieruchomości oraz finansistów, którzy na specjalnie przygotowanych, bezpłatnych szkoleniach, wyjaśniali odwiedzającym wszelakie niejasności jakie można napotkać przy zakupie nieruchomości.

(AK)

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.