Interdomus

Adres
60-577 Poznań, Dąbrowskiego 140
Tel.
61 843 41 76
Fax
61 843 41 76
Krótki opis i lokalizacja

Jesteśmy już od ponad 15 lat do dyspozycji w zakresie ekskluzywnego wyposażenia wnętrz i profesjonalnego projektowania. Nabyte od 1994 roku doświadczenie pozwoliło nam również wyodrębnić z szeregu ekskluzywnych firm wnętrzarskich te, które spełniają nasze i Państwa najwyższe wymagania.

Nasza firma jest firmą rodzinną i kontynuuje tradycję świadczenia usług, która została zapoczątkowana w naszej rodzinie już w 1935 roku. Dzisiaj współpracujemy trwale z niemiecką firmą Beckermann Kuchen, której gwarantem wysokiej jakości i wyszukanego wzornictwa jest ponad 100 letnie doświadczenie w produkcji i projektowaniu mebli kuchennych. Jesteśmy jednocześnie przedstawicielem marki Beckermann w Polsce.

Sypialnie oraz garderoby wyposażamy w meble firmy Mobilficio SanGiacomo International. Jest to włoska firma dostarczająca od wielu lat meble głównie na wymagający rynek niemiecki oraz rosyjski, a także w dużym stopniu do Stanów Zjednoczonych. SanGiacomo tworzy również meble do salonów i innych pomieszczeń. Sofy wykonane ze skóry lub materiału proponujemy z firmy Doimo Salotti, Doimo Sofas oraz Linea Italia. Sofy są wykonane w oparciu o najnowsze technologie i wzornictwo. Doimo gwarantuje użycie najwyższej jakości materiałów. Doskonałe i wyszukane wzornictwo jest tutaj nieprzypadkowe i niepowtarzalne.

Biżuterię dla Państwa wnętrza zapewniamy oferując sprawdzone i markowe lampy ze szkła Murano z włoskiej grupy Firme di Vetro – Murano Due, Itre, Gallery, Alt Luci Alternative, Aureliano Toso. W zakresie elektrourządzeń do zabudowy współpracujemy ściśle z takimi ekskluzywnymi markami jak Miele, Siemens oraz Guttmann. Ekskluzywne zlewozmywaki i baterię zapewniają firmy Blanco oraz Franke. Mamy nadzieje, że jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

Oprócz 500 metrowej ekspozycji w salonie przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu możecie nas Państwo spotkać na targach meblowych w Poznaniu oraz w szeregu dobrych czasopism wnętrzarskich. Jakość oferowanych usług jak i zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem i tworzy naszą markę jaką jest Galeria Interdomus nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wybrane przez nas firmy nie ograniczają się tylko do doskonałego wzornictwa i jakości oferowanych produktów do momentu sprzedaży. Firmy pozwalają nam na to, aby klient w razie uszkodzeń w dostawie lub prostych czynności serwisowych nie zmienił zdania o jakości marki, którą nabył.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.