TOMARK

Adres
60-715 Poznań, ul. Kolejowa 1/3
Tel.
61 866-62-10
Fax
61 869-00-93
Otwarte
Pn-Pt 8:00 -16:00
Krótki opis i lokalizacja

Firma TOMARK powstała w 1991 roku. W początkowym okresie działał jedynie sklep z zamkami nawierzchniowymi GERDA oraz LOB-Leszno. W krótkim czasie firma rozwinęła działalność, zwiększając znacznie asortyment oraz ilość sprzedawanego towaru. Nawiązała kontakty handlowe z wieloma producentami zamków i okuć budowlanych.

W 1993 roku powstała hurtownia okuć budowlanych zaopatrująca początkowo Poznań oraz najbliższe okolice, a później teren Wielkopolski i zachodnią część Polski. Swoich klientów firma obsługuje dowożąc towar własnym transportem lub korzystając z firm spedycyjnych.

Przełomowym momentem w działalności spółki było podpisanie w 1994 roku umowy partnerskiej z firmą GERDA dotyczącej dystrybucji oraz montażu drzwi antywłamaniowych. W chwili obecnej TOMARK posiada szeroką sieć własnych punktów partnerskich sprzedających oraz montujących drzwi GERDA zarówno w Poznaniu jak i w wielu miastach Wielkopolski i Polski Zachodniej. Autoryzowane ekipy monterskie i serwisowe w sposób profesjonalny są w stanie świadczyć usługi u klientów indywidualnych oraz firm. Na przestrzeni wielu lat firma TOMARK zamontowała kilka tysięcy drzwi na inwestycjach deweloperskich. Firma posiada wyróżnienia i certyfikaty oraz listy referencyjne za profesjonalny montaż drzwi GERDA.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.