Folnet

Adres
60-185 Skórzewo, ul. Cisowa 18
Tel.
61 867-40-40
Telefon kom.
505-492-604
Fax
61 278-63-03
Otwarte
poniedziałek-piątek 8:00-18:00
Internet
Krótki opis i lokalizacja

Folnet to największy w Polsce sklep internetowy oferujący szeroką gamę materiałów budowlanych. W ofercie znaleźć można produkty do budowy domu, począwszy od fundamentów, aż po sam dach.

W ciągu pięciu lat istnienia, bogatą ofertą i fachowym doradztwem, Folnet zyskał uznanie klientów z całej Polski stając się jednym z czołowych, wyspecjalizowanych sprzedawców tego typu materiałów.

Folnet współpracuje bezpośrednio z czołowymi producentami materiałów budowlanych w kraju i za granicą, takimi jak: Tyvek, Dorken, Parotec, Corotop, Eurovent, Velux, Fakro, Okpol i wielu innych. Dzięki temu firma może zaoferować Państwu najwyższej jakości markowe produkty po konkurencyjnych cenach.

Dzięki rozbudowanemu systemowi logistycznemu firma realizuje zamówienia w możliwie najkrótszym czasie. Zapewnia także fachową obsługę w trakcie i po realizacji zamówienia. Jako autoryzowany punkt sprzedaży Folnet wystawia gwarancje na oferowany towar. Ze względu na maksymalną szybkość realizacji zamówień firma prowadzi sprzedaż wyłącznie wysyłkową.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.