SAP-PROPERTY

Dzielnica
Grunwald
Adres
60-354 Poznań, ul. Marcelińska 62/12
Tel.
61 222-43-70
Telefon kom.
509-573-901
Fax
61 222-43-71
Krótki opis i lokalizacja

"Dwór Marcelin" - Marcelińska 62 - Apartamenty z Klimatem.

Luksusowy kompleks mieszkaniowy, wykonany w stylu willowym charakterystycznym dla okolicznej, przedwojennej zabudowy. Budynek o niebanalnej architekturze z garażem podziemnym, 5 lokalami usługowymi na parterze oraz 24 komfortowymi apartamentami o powierzchni 85-135 m², z których część posiada przestronne antresole. Doskonała lokalizacja, bogato rozwinięta infrastruktura miejska. Budynek całkowicie wykonany w tradycyjnej technologii, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Inwestycja zakończona w lipcu 2010 r. W sprzedaży ostanie lokale!!

"Dwór Marcelin" - II etap - Marcelińska 62 Drugi etap zrealizowanej inwestycji przy ul. Marcelińskiej 62. Kompleks dwóch bliźniaczych willi miejskich, po 12 lokali mieszkalnych w każdej. Zróżnicowany metraż od 55-80 m². Wspólny dla pierwszego i drugiego etapu garaż podziemny i wewnętrzny teren zielony. Na parterze ogródki, wyżej tarasy i balkony. Funkcjonalny układ mieszkań. Zakończenie budowy - I kwartał 2013r.

"Apartamenty Górczyn" - Górczyńska 46 - dla Ciebie i Twoich dzieci Elegancki i nowoczesny 11-sto kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy. W budynku 110 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu 42-143 m². Pod budynkiem znajdować się będzie dwukondygnacyjny garaż. Dla wygody mieszkańców przewidziano: recepcję, profesjonalny monitoring, teren zielony pozostający do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, ogólnodostępne tarasy nad ostatnią kondygnacją, nowoczesną instalację teletechniczną (pełne okablowanie teletechniczne, w tym światłowody). W budynku znajdować się będzie dodatkowo przeszklone wewnętrzne atrium, pozwalające na doświetlenie naturalnym światłem większości powierzchni wspólnych w budynku. Na parterze budynku przewidziano żłobek i przedszkole. Dogodna lokalizacja, sąsiedztwo instytucji handlowych, usługowych i edukacyjnych. Dojazd do centrum miasta zajmuje 10 minut licznymi liniami autobusowymi i tramwajowymi.

SAP-PROPERTY jest prywatną firmą z udziałem kapitału austriackiego, zajmująca się przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych jako deweloper/inwestor. W roku 2002 w związku ze zmianą struktury udziałowej w SAP-PROJEKT tj. zakupu udziałów przez Tebodin BV Holandia, SAP-PROPERTY została kapitałowo wyłączona z Grupy SAP-PROJEKT.

Kontakt:
Reklamy w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.