Quertos Sp. z o.o. Sp.K.

Adres
62-081 Przeźmierowo, ul Bukowska 10a
Tel.
+48 572 300 300
Krótki opis i lokalizacja

Na osiedlu wybudowane zostaną 3 budynki. W pierwszym etapie prac – budynku A, powstaną 33 mieszkania o zróżnicowanej strukturze:
1-, 2-, 3- lub 4-pokojowe o powierzchniach od 32,5 m2 do 79,8 m2.

Budynek będzie wykonany z ceramiki, docieplony styropianem grubości 20 cm, dach pokryty będzie dachówką ceramiczną, w standardzie znajdą się okna drewniane z kasetami do rolet zewnętrznych. Każde mieszkanie będzie posiadało wysokiej klasy piec gazowy kondensacyjny oraz gotową infrastrukturę telewizyjno-komunikacyjną.

Jest to inwestycja z gotową infrastrukturą – doskonale skomunikowana, a jednocześnie w zacisznym zakątku. W odległości 5 minut od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, szkoła i małe centrum handlowe.

Osiedle jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie stawów, w których można łowić ryby, co daje unikalną możliwość relaksu połączonego z realizacją wędkarskich pasji, parę kroków od domu.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.