Oceanic Sp. z o.o. S.K.

Adres
60-189 Poznań, ul. Bukowska 237
Tel.
61 842 07 58
Telefon kom.
609 000 046, 609 000 045
Krótki opis i lokalizacja

Firma Oceanic ma przyjemność zaoferować Państwu parterowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym Osiedlu Miodowym w miejscowości Czmoń k./Kórnika. Na Osiedlu Miodowym powstanie 12 mieszkań o powierzchni 95,9 m kw., w 6 domach o zabudowie bliźniaczej na działkach o powierzchni od 1000 do 1230 m kw.

Mieszkania będą wykonane ze sprawdzonych materiałów przez solidnych wykonawców z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Naszym celem jest stworzenie funkcjonalnej i estetycznej zabudowy, która zapewni najlepsze warunki życia i odpoczynku.

Czmoń to miejscowość otoczona lasami, która staje się miejscem wypoczynku dla wielu rodzin aglomeracji poznańskiej spragnionych po pracy ciszy i spokoju. Położona 28 km na południowy- wschód od Poznania z bardzo dobrym dojazdem, który z centrum Poznania zajmuje ok. 20 minut trasą szybkiego ruchu S-11. W bliskim otoczeniu powstało Osiedle Pod Kórnikiem, na którym planowane są punkty handlowe i przedszkole.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.