Murapol

Adres
61-625 Poznań, ul. Hawelańska 6
Tel.
61 826-69-84
Telefon kom.
509-470-776, 512-870-708, 797-995-679
Otwarte
Pon.- Pt. 8:00-18:00 Sob. 10.00 - 14.00
Krótki opis i lokalizacja

Firma MURAPOL S.A. została założona w 2001 roku. Celem Spółki jest kompleksowa obsługa w zakresie wysokiej jakości budownictwa jedno i wielorodzinnego jak również generalne wykonawstwo. Centrala firmy mieści się w Bielsku-Białej i jest wspomagana przez oddziały w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Tychach
i Krakowie.

Aktualnie Spółka zatrudnia około 90 pracowników oraz jako generalny wykonawca na stałe współpracuje z kilkudziesięcioma firmami zatrudniającymi kilkaset osób. Struktura Spółki dynamicznie się rozwija, w planach jest otwieranie kolejnych oddziałów terenowych i kolejne inwestycje w miastach, gdzie firma Murapol S.A. jest już obecna.

Istotnym atutem inwestycji realizowanych przez Murapol S.A. jest atrakcyjność i lokalizacja działki. Spółka kładzie duży nacisk na to, aby budowane obiekty powstawały w miejscach spełniających oczekiwania przyszłych właścicieli mieszkań. Inwestycje są zazwyczaj zlokalizowane na terenach, które łączą w sobie zalety bliskości ścisłego centrum miasta, jak i komfort życia, przypisywany tradycyjnie spokojnym przedmieściom.

Od początku istnienia Spółka stawia na intensywny rozwój, systematycznie poszerzając zakres swojej oferty i wchodząc na nowe rynki. W najbliższych planach jest emisja akcji i wejście na główny parkiet GPW.

Firma Murapol S.A. jest uważana za bardzo rzetelnego i solidnego partnera, czego dowodem są przyznane jej wyróżnienia i certyfikaty. Zdobyte doświadczenia i wypracowane standardy kultury korporacyjnej stanowią solidną bazę do podejmowania nowych wyzwań i realizacji kolejnych ambitnych projektów.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.