GRUPA DEW. ŁOWICCY SP. Z O.O. SP. K.

Adres
60-203 Poznań, Krauthofera 13/1
Tel.
798 130 400
Krótki opis i lokalizacja

Prezentuje Pąństwu nową inwestycję mieszkaniową na przedmieściach Poznania, w miejscowości Plewiska. Głównym założeniem projektu było stworzenie niezwykle funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni mieszkalnej z otwartymi tarasami i ogrodami od strony południowo-zachoniej. Apartamenty mają dać Wam nowy horyzont życiowy, doskonały dla ludzi aktywnych i szukających ciekawej alternatywy dla ciasnych mieszkań w Poznaniu.

Z ich pomocą w łatwy sposób zamienisz swoje mieszkanie w Poznaniu na większą przestrzeń na przedmieściach. Możesz skorzystać z gotowych projektów zagospodarowania wnętrz lub samodzielnie zaprojektować swoje wymarzone mieszkanie - dajemy Tobie absolutną dowolność i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Propozycje dla Was to mieszkania od 54m² do 55m² z ogrodami od 28m² do 78m² oraz mieszkania dwupoziomowe od 98m2 do 102m2 z tarasami od 17m² do 18m².

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.