Linea

Adres
62-070 Dopiewo, ul. Platanowa 2, Dąbrówka
Tel.
61 890-12-12
Fax
61 890-12-11
Otwarte
Pon.- Pt. 9:00-18:00 Sob. 10:00-14:00
Krótki opis i lokalizacja

Chcąc sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom Linea przygotowała atrakcyjną ofertę sprzedaży małych i średnich mieszkań w nowoczesnych, dwu-kondygnacyjnych budynkach.

OPTI to małe lokale o powierzchni od 38 do 58 m² położone w uroczym sąsiedztwie lasu, przy ul. Cisowej. Budynki zostały zaprojektowane tak by cieszyć się otaczającymi urokami przyrody, składają się z czterech mieszkań, po dwa na każdej kondygnacji. Mieszkania na parterze posiadają małe ogródki, natomiast lokale na piętrze słoneczne balkony. Każde z mieszkań posiada dodatkowo pomieszczenie gospodarcze oraz przypisane miejsce parkingowe.

STUDIO natomiast, to średnie lokale o powierzchni od 66 do 69 m² w bardzo atrakcyjnej cenie, znajdujące się przy ul. Platanowej. Projektując ten obiekt Linea dokonała wielu udoskonaleń technicznych jak i funkcjonalnych, uwzględniając uwagi dotychczasowych użytkowników, by w pełni odpowiadał Państwa potrzebom. Każdy z segmentów składa się z dwóch mieszkań. Do lokalu na parterze należy ogródek, natomiast mieszkanie na piętrze posiada przestronny taras bądź balkon. Do każdego mieszkania zostało przypisane miejsce postojowe na samochód.

Linea zaprasza do nowego biura w Centrum Handlowym Aurora ul. Platanowa 2 w Dąbrówce.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.