Hell - Bud

Adres
60-688 Poznań, ul. Drwęskiego 7
Tel.
61 842-27-27
Telefon kom.
501-038-866
Fax
61 847-94-47
Krótki opis i lokalizacja

Hell-Bud jest firmą działającą na rynku budowlanym od 1999 r. Głównym profilem działalności firmy jest generalne wykonawstwo obiektów tj. domów jednorodzinnych.

W zakresie generalnego wykonawstwa firma pomaga inwestorowi wybrać odpowiednie technologie budowania, a także organizuje prace budowlane i prowadzi ich nadzór.

Wyspecjalizowane grupy montażowe firmy Hell-Bud zajmują się wznoszeniem ścian i stropów, zadaszeniem budynku, montażem instalacji oraz osprzętu, osadzeniem stolarki otworowej oraz pracami wykończeniowymi. Zakres i rodzaj oferowanych usług ustalany jest z inwestorem i poparty fachowymi wycenami.

Dzięki współpracy z wieloma wiodącymi na rynku firmami Hell-Bud zapewnia korzystne ceny materiałów budowlanych oraz dostawę materiałów bezpośrednio od producenta, co powoduje znaczne obniżenie wydatków inwestora, a co za tym idzie kosztów całej inwestycji.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.