Gwiazdowo

Tel.
603-751-654
Krótki opis i lokalizacja

Gwiazdowo to unikalny projekt, który ma na celu stworzenie ciepłej i przyjaznej atmosfery lokalnej społeczności. Działki budowlane przeznaczone do sprzedaży tworzą spójną koncepcję urbanistyczną terenów przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni około 15 ha.

Inwestycja wyróżnia się spójną komunikacją i logicznymi rozwiązaniami przestrzennymi, które zapewniają poczucie harmonii i komfortu życia.

Piękne miejsce na Twój dom.
W I etapie przygotowane do sprzedaży są 222 działki o powierzchni od 400 do 1800 m². Oprócz starannie i spójnie zaprojektowanego terenu, mieszkańcy będą mogli korzystać z wewnętrznej komunikacji, infrastruktury oraz wybranych usług. Gwiazdowo zaoferuje mieszkańcom miejsca czynnego wypoczynku dla najmłodszych i wiele innych elementów potrzebnych do stworzenia komfortowego środowiska osiedla domów jednorodzinnych.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.