Amber Haus Sp. z o.o.

Adres
62-303 Luboń, ul. Romana Maya 1
Telefon kom.
506 020 038
Krótki opis i lokalizacja

Amber Haus Sp. z o.o. to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma deweloperska. Siedziba spółki mieści się w Luboniu. Firma  łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność, co pozwala spełniać oczekiwania zarówno młodszego jak i starszego pokolenia. Dewizą naszą jest wielkopolska solidność cechująca się terminowość, profesjonalizm oraz rzetelność w relacjach z klientem. Nie jesteśmy nastawieni na zysk za wszelką cenę. Ważniejsze jest dla nas dobra opinia, współpraca oraz zadowolenie przyszłego lokatora.

W trakcie realizowania naszych projektów ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych mieszkań, dobrych walorów użytkowych, ich nowoczesnego wyglądu oraz dużego komfortu.

Budujemy domy w stanie deweloperskim jak i wykończone pod klucz.

Nasze projekty i realizacje można zobaczyć w rejonach Poznania i gminach ościennych takich jak: Luboń , Komorniki, Mosina, Plewiska, Puszczykowo, Wiry.

Kontakt:
Reklama w tygodniku Kup DOM

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.